Основи живлення в подорожі

Зробити правильний вибір досить складно, тому в кожному спеціалізованому великому магазині спорттоварів знайдеться більше 40 видом велосипедів від простих дитячих до самий наворочених і ексклюзивних, при чому ціна на них настільки різноманітна, що часом, не завжди розумієш від чого вона власне залежить. Що б хоч якось полегшити долю покупця, звузивши коло вибору, і буде присвячена ця стаття. Правда доведеться обмовитися про те, що вибирати ми буде велосипед, відповідний для подолання далеких маршрутів та велотуризму. Будемо орієнтуватися по ціновому мінімуму, де допустимої вважатиметься ціна в межах 15.000 руб.


Зараз зустрічається велика кількість велосипедів таких фірм як:

- Stels;

- Author;

- Cube;

- Stark;

- TREK та інші.

Розглянемо частину з них, оцінюючи їх за ціною, якістю, практичності, комплектації, надійності, зручності, велопробігу та інше.

Вибираємо велосипед для туризму
Вибираємо велосипед для туризму

Зручна модель гірського велосипеда для початківців, завдяки алюмінієвій гідроформірованной рамі його весь становить близько 15 кг. Має 21 швидкість і подвійні обода, передню амортизаторную вилку RST, що зменшує ефект віддачі керма під час перетину дороги з вибоїнами, дрібними купинами, а так само робить його більш легко-керованим. На додаток до всього оснащений пластиковими крилами, підніжкою і має задній відбивач. Випускається з чоловічими та жіночими рамами. Вартість від 9.500 руб.

Плюси:

- Легкий за рахунок алюмінієвої рами

- В процесі експлуатації досить зручний

- Амортизаторная вилка може регулюватися

- доступна ціна

- Хороші гальма

- Швидке перемикання швидкостей

Мінуси:

- Гальма після декількох поїздок починають скріпити

- Незручне сидіння

- Погана якість збірки і навісного обладнання

- Кермо не регулюється (вище його підняти неможливо)

- Пластмасові педалі

Точка зору:

Велосипед для початківців цілком підійде, правда перед початком його використання рекомендується відразу ж відрегулювати його під себе. Якщо хочете насолоджуватися довготривалої поїздкою, то відразу ж міняйте сидіння на більш зручне. Перше, що полетить це крило, тому воно кріпиться на пластмасову гайку.

Вибираємо велосипед для туризму
Вибираємо велосипед для туризму

Author Dexter

Варіант гірського кросськантрійной велосипеда підходить як для міських поїздок, так і по пересіченій місцевості. Алюмінієва рама, передній амортизатор RTS Gila (пружинно-маслений), з перемикачем швидкостей Shimano Deore, 24 швидкості. Така модель не боїться бруду і негоди. Хороші гідравлічні гальма, які дуже чутливі. Його вага приблизно 14 кг. При бажанні можна відрегулювати пружину, зробивши хід більш м'яким або жорстким. Середня вартість становить 19.000 руб.

Плюси:

- Хороші чутливі гідравлічні гальма

- Легкий

- Подвійні обода

- Загальне якість збірки досить гарне

- Регульована вилка

- Регульований кермо

Похожие страницы