Мабуть, регулярно туристів приймає тільки Сенегал

Відпочинок в Сен-Луї серед росіян вкрай непопулярний. Західна Африка, в принципі, не вселяє довіри, так що туризм тут розвинений мінімально.

Мабуть, регулярно туристів приймає тільки Сенегал, та й то обмежено. Втім, нерозвинений туризм грає на руку тим, хто хоче екзотичного відпочинку за невеликі гроші. Готелі тут, маючи пристойний сервіс, беруть за ніч відносно скромну суму.

Ми зупинили свій вибір на невеликому готелі в Сен-Луї в три зірки з популярним назвою Hotel Mermoz. Гарна реклама, привабливі фотографії, при цьому всього трохи більше тридцяти п'яти тисяч рублів за тижневий відпочинок у двомісному номері.


Якщо ви відправляєтеся на відпочинок в Сенегал, вам варто знати, що поодинці тут гуляти буває небезпечно. Сутички і мікровосстанія будуть не кращим розвагою для туристів, тому, купуючи тур в цю країну, вам варто вислухати всі рекомендації вашого оператора.

До того ж, щоб відпочинок в Західній Африці не затьмарився хворобами, подбайте про щеплення. Інформацію про це вам також може надати туроператор.

Hotel Mermoz Сен-Луї, Сенегал

Так, відпочинок в Сенегалі може бути небезпечним. Проте місцева влада, щоб максимально убезпечити своїх іноземних гостей, рекомендують селитися на території закритих готелів, що мають в особистому володінні пару гектарів землі.

Саме до такого типу готелів і відноситься Hotel Mermoz. Він знаходиться на території мальовничих садів, а сама площа землі, що належить готелю, становить 2.3 гектара.
Що ми знайшли в готелі Mermoz?

Отже, готель Mermoz - це досить велика площа з гарним садом, екзотичними рослинами і доглянутими клумбами. Доріжки саду приведуть вас на пляж з симпатичним видом на Атлантичний океан.

Якщо не хочете ризикувати і купатися у відкритому океані, в самому готелі є невеликий басейн. На пробу вода в ньому виявилася чистою і теплою.

До слова, найкращим відпочинком для росіян в Західній Африці буде зимовий відпочинок. Якщо в наших містах дмуть вітри і мете, то в Сенегалі в січні і лютому тепла погода з температурою до двадцяти шести градусів.

Похожие страницы