Як тут не закохатися в безкраї піски Сахари

Туніс - це справжня перлина Середземномор'я, яка приваблює туристів незайманою красою своєї природи, різноманіттям древніх пам'яток культури та архітектури, високим рівнем сервісу ... і просто можливістю повноцінного відпочити і відволіктися від насущних справ. Поїздка в Туніс - це феєрія почуттів та емоцій, маса нових вражень, релакс.

Як тут не закохатися в безкраї піски Сахари, які манять і тягнуть, кличуть і ... лякають? .. Як не прийти в дивовижний захват, побачивши сонячний диск, поспішаючи піднімається, осяваючи своїм сяйвом руїни Стародавнього Карфагена? ... Як можна не милуватися прохолодою ранкового моря і спекою обідньої сонця? .. Побувавши в Тунісі раз, сюди будеш приїжджати знову і знову ... раз за разом ...

Поїздка в Туніс починається з вивчення готелів. Незважаючи на відносно молоду туристичну історію країни, готельних комплексів тут безліч - на будь-який смак і згідно запитів кожного. Вибрати житло в Тунісі простіше, ніж зняти квартиру в Києві. Найбільш затребувані - готелі 3 *, розташовані на першій береговій лінії, і що пропонують своїм постояльцям широкий комплекс супутніх послуг (починаючи від ситного шведського столу з ранку і закінчуючи захоплюючій анімацією вечорами і процедурами таласотерапії).

Забронювавши номер в готелі (самостійно або через туроператора), купуйте квитки на літак. Ви можете придбати як стандартні авіаквитки (вони найдорожче), так і забронювати місця на чартерні рейси або рейси, на які авіа перевізник встановив акційну ціну.

Отже, квитки куплені, готель заброньовано, валізи спакували ... Як, Ви переживаєте, що гроші не встигли поміняти? .. Не хвилюйтеся - міняти до митного контролю нічого не потрібно.

Похожие страницы