Комфортний відпочинок в аеропорту Мюнхена

Компанія napcabs GmbH відкрила в Мюнхенському аеропорту нові кабіни для відпочинку napcabs. Чотири кабіни другого покоління в терміналі II на п'ятому рівні відкриваються поруч з гейтом H32. Вони стануть доповненням до вже існуючих чотирьох кабін в II терміналі на четвертому рівні у гейта Gate G06, введеному в експлуатацію в березні цього року.
napcabs - це кабінки для відпочинку і сну преміум-класу, які спроектовані так, щоб створювати пасажирам приватну атмосферу для відпочинку в перерві між польотами. Використовуючи інформаційні термінали з екранами touch screen, пасажир може забронювати napcabs, перебуваючи вже в аеропорту, і використовувати її до 12 годин. В протягом 12 годин кабінку можна залишати і повертатися в неї. Всередині є зручне ліжко, столик, пляшка води, регульований кондиціонер, безлімітний доступ в Інтернет і мультимедійний touch screen екран для розваг, тобто максимум необхідного для відпочинку і роботи.
Також в кабінках можна переглядати поточну інформацію про польоти, тут є тривожна кнопка, а також достатньо місця для зручного і надійного зберігання багажу.
Оплата кабінки пластиковою карткою так само проста, як і її використання: оплата починається з мінімальної суми, а дійсна тривалість використання кабінки калькулируется з точністю до хвилини. Після кожного використання кабінки відбувається автоматичне оповіщення персоналу про необхідність прибирання і зміни білизни.

Похожие страницы