Незабутній відпочинок в Таїланді

знімні сонячні панелі (що дозволяє використовувати їх окремо від жилета)

- Різноманітність роз'ємів і адаптерів для зарядки малопотужних електричних приладів

Мінуси:

- висока ціна

- Слабкий потік електричного струму

Точка зору:

Я б сказала, що це унікальний пристрій, що сполучає в собі кілька інетересних функцій. У першу чергу, дана модель виступає, як різновид одягу у вигляді жилета, виглядещего на перший погляд зовсім звичайним і не чим не примітним. У другу чергу, це сонячна батарея, перетворююча сонячну енергію в електричний струм, за рахунок чутливих пластин. Варто відзначити і те, що заявлені характеристики вихідного струму від 5Вт аж до 20Вт дещо завищені, 5Вт це стабільна норма, яку ви отримаєте на протязі всього сонячного дня в процесі носіння даного жилета. В іншому це дуже навіть зручно. Підходить як для пішого, так і для вело- і авто- туризму. Добре й те, що сонячні панельки можна відстебнути від самого жилета і розмістити їх в іншому місці, наприклад, коли ви вже визначилися з місцем розбиття табору, і необхідність носити на собі такий жилет відпадає. Однак, в літній період в даному парусиновому жилеті досить жарко і кілька дискомфортно і сонячні пластини все ж заслабкі для зарядки більш потужних електричних приладів.Складна сонячна батарея з кристалічного кремнію з максимальною потужністю рівний 9Вт російського виробництва. Вироблення робочого струму дорівнює 0,6 А, а мінімальна напруга одно 14В. Виглядає дуже акуратно і добротно виготовленої.

Розмір (ДхШхТ): 135 × 185х16 мм.

Ціна від 5.000 руб.

Плюси:

- Досить потужна

- Компактна за рахунок того, що її можна скласти

- Акуратно і якісного виготовлена

Мінуси:

- Дорога

Точка зору:

Це, мабуть, найбільш вигідне вкладення грошей за умови, що ви хочете отримати дійсно робочу сонячну батарею, яка виявиться корисною і незамінною в умовах дикої природи. Дана модель дуже зручна тим, що їй можна скласти до мінімального розміру, що дозволить переносити сонячну батарею НЕ деформуючи її. При покупці ви можете відразу ж придбати необхідні для вас додаткові пристрої, які підходять до даної сонячній

Сонячна батарея складного типу, що виробляє вихідна напруга без додаткового навантаження в 17В і подачею струму в 1,1 А, з вихідною потужністю 11 Вт Нейлонове покриття захищає пластини від зовнішнього пошкодження і вологості повітря. Можливе регулювання вихідної напруги при подачі струму, що виробляється сонячної батарей.

Розмір (ДхШхТ): 210x355x12 мм.

Вага близько 650 гр.

Ціна від 7.000 руб.

Плюси:

- Компактна

- Легка

- Потужна

- Зручна

- Якісно виготовлена

- Складна

- Регулюється подача струму

Мінуси:

- Дорогувато

Точка зору:


Ця сонячна батарея спочатку заряджається сама, а вже після від неї можна зарядити інші прилади. У комплекті поставляється з універсальним електронним стабілізатором типу ST, які і дозволяє здійснювати регулювання вихідної напруги, а так само з'єднувальний кабель з адаптером для прикурювача від автомобіля. Завдяки малому розміру і вазі її можна використовувати практично при будь-яких умовах.

Шкода тільки те, що вона коштує дуже дорого. У деяких магазинах її ціна може перевалити за 12.000 руб. А в іншому вона дуже зручна, практична і хороша для всіх видів туризму з кожного ступенем складності. Її плюс ще й у тому, що навіть взимку вона перероблятиме сонячну енергію, видаючи вам майже постійний і незмінний потік електричного струму.

Похожие страницы