Літній відпочинок в Іспанії

Вранці на Кіпрі небо можуть застеляти ледачі хмаринки, які лише з вигляду виглядають лякає, адже червень - це один із самих сухих місяців в році. За весь час може не випасти ні крапельки. Але вже якщо і піде дощ, то сонце швидко зможе загладити провину перед відпочиваючими.

Що стосується пляжного відпочинку, то Кіпр в червні досягне успіху і тут! Температура води теж буде прийнятною. Морська вода прогрівається до + 23 ° C, що дозволить вдосталь насолодитися купанням як дорослим, так і дітям.

Але Кіпр в червні не тільки ідеальний для пляжного та екскурсійного відпочинку. У червні на цьому дивовижному острові проводиться і знаменна подія, яка вже точно не дозволить туристам забути про відпочинок на острові Кіпр. А називається воно по-грецьки. По-русски звучить, як Катаклізмос або Свято води!

У 2013 році цей славиться достатком подій і веселощами свято випадає на Трійцю і буде проводитися повсюдно по всьому узбережжю 23 червня.Адже настало справжнє літо!

У цей день у храмі в Ларнаці з самого ранку буде проводитися урочисте богослужіння. Після чого вся урочиста процесія відправитися хресним ходом прямо до набережної Фіникудес. Священик в дорогому вбранні, стоячи на березі, освятити святий хрест, який потім полетить прямо в воду. Після цього всі самі відчайдушний і сміливі юнаки та чоловіки з веселими криками кинутися в морську воду, щоб дістати з дна хрест. Лише одному з них найспритнішому і Шустрому вдасться це зробити. Саме він і стане новим королем. Переможця урочисто усадять на імпровізований трон, вручну прикрашений черепашками, каменями і морськими водоростями, і новому королю залишиться зробити тільки дно - голосно скомандувати всім присутнім.


Тут-то мало хто залишиться сухим, так як доведеться пройти особливий ритуал очищення і побалякаться в водиці. Сухим з води ніхто не вийде, а ті, хто будуть упиратися - полетять у воду без власного бажання. Хоча, встояти від спокуси скупатися в освіжаючої воді жарким літнім днем, думаю, що ніхто не зможе. Тому, кіпріоти пірнають у воду прямо в одязі і у взутті.

Вдосталь насолодившись заразливим пустощами у воді, все втомлені і веселі виповзають на берег, де вже у всю продовжується веселощі! Столи ломляться від численних кіпрських солодощів і національних вельми ситних і калорійних страв, а на ярмарках місцеві умільці пропонують купити свої творіння: керамічний посуд, сувеніри, вироби зі шкіри, картини, біжутерію та інше.

Похожие страницы