Літній відпочинок з дітьми

Режисерові Джон Стоквелл, мабуть, так сподобалося знімати на тему літа і «гострих» пригод, що він вирішив продовжити творити на цьому терені. І рік потому після виходу його фільму «Ласкаво просимо в Рай» («геніальний» російський переклад англійської назви «Into the Blue»), з'являється хоррор «Туристас». Звичайно, були зміщені акценти в жанровому плані: «Туристас» на відміну від кримінального екшену «Ласкаво просимо в Рай» це жахи в чистому вигляді. В цілому ж, між фільмами простежується взаємозв'язок: все ті ж хлопці, які шукають пригод на свою голову, все те ж «райське містечко», загублене посеред тлінного світу, все той же шкідливий главзлодей, бажаючий пустити главгероя на фарш.

Кіно мені не сподобалося. І цьому є ряд причин.

По-перше, у фільмі дуже довга і нудна підводка глядача, власне, до того заради чого ми тут зібралися - трилеру і жахам. Тільки лише з другої половини картини починається криваве дію і задовільний саспенс, а до цього: голі цицьки, секс і наркотики. Все це ми вже бачили і прекрасно знаємо, що американська молодь - народ розпущений, тому до них так і липнуть всякі маніяки, охочі їх розчленувати, згвалтувати і з'їсти ...


По-друге, я так і не зрозумів, чому не можна було відразу пустити на м'ясо горе туристів, яких накачали наркотою? Ні, звичайно, є варіант, що з ними вирішили позбавитися: вкрали гроші, паспорти, одяг і залишили на пляжі майже голими, щоб ті самі знайшли дорогу до лікарів-фашистам. І це враховуючи той факт, що в радіусі декількох десятків кілометрів немає поліції, в тому числі і в місті, де главзлодей замочив зубочисткою свого напарника, і ніхто проти нього навіть не пискнув! Напрошується резонне питання: що або хто завадив би їм одразу порізати на дрібні шматочки туристів, поки вони були у відключці? Явний сценарний промах.

Похожие страницы