Хемніц Німеччина Пам'ятки

 

Хемніц Місто - "скелястий ручей" Саксонія

 

Хемніц (Chemnitz) - третє за величиною місто Саксонії після Лейпциг і Дрезден.В Хемніці сусідять чудова архітектура епохи модерн, ностальгічні уламки епохи індустріалізації, величезна різноманітність культурних заходів та найкрасивіші пейзажі Німеччини.

 

Хемніц був названий по імені невеликої річки Кемніц, на якій місто розташоване.Її назву можна перевести як "кам'янистий струмок".

 

Заснований в XII столітті як перший фабричний місто Саксонії, сьогодні Хемніц притягує туристів вражаючими культурниміе цінностями.Міський опері і вдалим постановкам опер Вагнера Хемніц зобов'язаний своїм прізвиськом "Саксонський Байрейт".А міська картинна галерея постійно привертає до себе увагу своїми видатними спеціальними виставками.

 

Місто було закладене імператором Лотарем II заснував місто біля броду ріки Кемніц (Кам'яниця), яка отримала свою назву від слов'янських племен через кам'янистого русла. До 1308 Хемніц був імперським містом, і вже в Середньовіччі став економічним центром Саксонської землі.

 

В кінці XVIII століття Хемніц став одним з найбільших центрів промисловості Німеччини.З 1953 року рішенням уряду НДР місто було перейменовано в Карл-Маркс-Штадт (нім.Karl-Marx-Stadt). Але в 1990 році на прохання населення місту повернули його стару назву.На згадку про цю віху історії, в центрі Хемница встановлений величезний бюст ідеолога робітничого класу і вождя пролетарської революції

Бундестаг повинен майже 1,5 млн євро казні за своїх екскурсоводів & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини
Адміністрація .. Бундестаг зобов'язаний федеральний вирок Millionov 1,45 євро СОЦІАЛЬНА виплат для ékskursovodov, rabotaûŝih V будівлі з туристами, повідомляє у вівторок видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на документи державного пенсійного відомства Німеччини.

Похожие страницы