Місто Веймар може здатися

Веймар Німеччина Пам'ятки

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

Забронювати готель в Веймарі за найвигіднішими цінами  

Франкфурт від А до Я: рейси, готелі, пам'ятки, ресторани, розваги.Шопінг, магазини, розпродажі. Фото, відео та відгуки про Веймарі.

 

Веймар вперше згаданий в документах в середині 10 століття, в 16 столітті він стає головним містом графства Саксен-Веймар, а з другої половини 18 століття є одним з найважливіших центрів Німецького просвіти.

 

Будучи невеликим, типово німецьким містом, Веймар в той же самий час є дуже значущим для всієї світової культури: це місто, в якому свого часу жили великі німецькі поети Йоганн Гете і Фрідріх Шиллер, композитор Ференц Ліст, пам'ять про яких місто трепетно ​​зберігає.

 

Як отримати

 

з точки зору транспортної доступності, Веймар розташований в безпосередній udačno.Прямим залізничним сполученням він пов'язаний з 37 німецькими містами, а також деякими закордонними, наприклад, Цюріхом і Прагою.Дорога від аеропорту міста Магдебург до Веймара займає трохи більше двох годин.

 

Трохи історії

 

В 1919 Nationale učreditel'noe збірки prinâlo в Веймарської новій країні конституції, і načalsâ період в житті Німеччини, kotoryj prodolžalsâ в 1933 і відомий як Веймарської республіки.У 1920 році місто увійшло до складу утворилася тоді землі Тюрінгія і став її столицею.

 

Гітлерівський період в житті Німеччини був страшний для Веймара: поблизу від міста був створений концтабір Бухенвальд, в якому містилося більше 250 000 ув'язнених.З них 56 000 було знищено. З 1949 року Веймар був містом в складі Німецької Демократичної Республіки, а в 1990, після об'єднання Німеччини знову увійшов до складу федеральної землі Тюрінгія.Такі коротко основні історичні віхи в житті міста Веймар.

 

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Веймара

 

Візуальний ряд, типовий для Веймара, складають 1- і 2-поверхові будинки, велика частина з яких побудована в 18-19 столітті.Завдяки тому, що вимощені бруківкою вулиці досить широкі і прикрашені яскравими, химерної форми ліхтарями, тут немає відчуття тісноти, як у багатьох старих містах, і провінційності.У місті багато бульварів, садом і просто острівців зелені. Якщо до цього додати, що в Веймарі немає ніякої промисловості (як в 18 столітті Карл Август заборонив будувати тут які-небудь заводи, так ця заборона не порушується і донині), стане очевидним, що екологічна обстановка в місті досить і досить благополучна.

Велокараван «Єдина Корея - Нова Євразія» промчав в суботу по дорогам Славгорода & Nbsp; & mdash; & NBSP; Адміністрація міста Славгород
Наша газета була створена в 1920 році і в даний час продаж приватними Південна Корея циркуляції 1770000 примірників - повідав Че Чжень Хун.- Крім газети у нашої медіагрупи є телеканал. Назва компанії сходить до династії Чосон, яка правила Кореєю протягом 500 років.

Похожие страницы