Інгольштадт Німеччина Пам'ятки

Місто розташоване в центрі Баварії, це один з найстаріших районів Німеччини, який дбайливо зберігає традиції предків і багата історична спадщина.

Інгольштадт порадує економних туристів великою кількістю привабливих булочних і кафе, а гурманам представиться можливість відвідати елітні ресторани.
Читати далі

Головним символом міста залишається Монастирська церква Лібфрауенкирхе, наймасштабніше і красиве релігійне будівля південної Німеччини. Будівництво церкви почалося в 14 столітті і тривало більше 70 років, будівля виконана в чудовому готичному стилі.Вишуканим зразком стилю рококо є Церква Марія де Вікторія, розташована в історичній частині Інгольштадта.Будівля була спроектована німецьким архітектором егідою Квірін Азамом, будівництво почалося в 1732 році і тривало п'ять років.Справжньою окрасою храму став розписний стелю, над яким працював рідний брат головного архітектора Космас Даміан.Величезна картина із зображенням біблійного сюжету вважається справжнім витвором мистецтва, і це далеко не єдиний шедевр, що прикрашає зали церкви.

Уваги також заслуговує Стара ратуша, побудована в 16 столітті.Три століття тому вона була значно розширена, з середини 19 століття перебувала в запустінні.Ратуша почала знову використовуватися за призначенням лише з 1985 року.

 

1. В цілях особистої безпеки туристам рекомендується досліджувати віддалені райони міста тільки в супроводі туристичної групи.
Читати далі

В Інгольштадті відкрито кілька музеїв, познайомитися з історією району можна в Міському музеї, який був відкритий в башті під назвою Хеп.В 30 залах музею представлені колекції, що відносяться до кам'яного віку, епохи Стародавнього Риму, кілька залів присвячені ремісничому мистецтву та культурі єзуїтів.Безцінні колекції зброї продемонструє Баварський музей збройних сил, в якому також зберігаються експозиції картин, військової форми і знамен.Найсучаснішим є Музей Mobile, присвячений новинкам техніки і науковим досягненням.

Бундестаг повинен майже 1,5 млн євро казні за своїх екскурсоводів & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини
Адміністрація .. Бундестаг зобов'язаний федеральний вирок Millionov 1,45 євро СОЦІАЛЬНА виплат для ékskursovodov, rabotaûŝih V будівлі з туристами, повідомляє у вівторок видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на документи державного пенсійного відомства Німеччини.

Похожие страницы