під Grefratom (Zolingen)

Золінген Німеччина Пам'ятки

Всього в 25 км на південний схід від Дюссельдорфа лежить знаменитий Золінген (Solingen) - стародавній центр металургії і збройового справи Німеччини, чию високоякісну продукцію цінують по всьому світу до сих пір.Більш відомий як "Місто клинків", він славиться в цьому амплуа аж з початку нашої ери, правда не завжди під своїм ім'ям - до 1424 року місцеві ковалі Не гребували ставити на свою зброю чужі клейма.Але в міру росту майстерності золінгенскіе клинки стали цінуватися по всій Європі буквально на вагу золота, і зараз такі відомі компанії, як Dreiturm, DOVO Solingen, Wüsthof, Zwilling J.А. Henckels, Böker, Klauberg, Eickhorn-Золінген і інші, ЕСТЬ mnogovekovuû нитка.

 

пам'ятки Золінген

 

Старе місто Золінген був повністю зруйнований vozdušnymi naletami в 1944 році, Poetomu від dovoennyh пам'яток, де можна побачити тільки Burg Castle (Schloss Burg, 1133-1380 рр.) - Найбільший комплекс такого роду в землі Північний Рейн - Вестфалія, що знаходяться на його території музей Bergische Land і Меморіал депортації зі східних провінцій, Монастирську церкву (Klosterkirche, 1690) І кілька відновлених старих гильдейских особняків. Проте відвідини Індустріального музею (Rhineland Industrial Museum) і Німецького музею клинків (Deutsches Klingenmuseum), а також відмінного ботанічного саду з лишком компенсує цей недолік.

 

До того ж в 3 км на південний схід від залізничного вокзалу Золингена можна побачити ще один пам'ятник інженерної думки - сталевий арочний міст Мюнгштенер (Müngstener Brücke) через ущелину річки Вуппер.При загальній довжині цієї "повітряної" конструкції в 465 метрів висота його безопорного прольоту досягає 170 метрів (до сих пір це найвищий залізничний міст Німеччини!), Що для кінця XIX століття, коли було побудовано це спорудження, є видатним досягненням, адже і в наші дні, нехай і з деякими обмеженнями, міст витримує вагу залізничного складу.

 

У 2006 році на схилах ущелини річки Вуппер навколо моста був розбитий ландшафтний парк із затишною альтанкою (1901), Цілою мережею пішохідних і велосипедних маршрутів (по них дуже зручно дістатися до замку Бург) і невеликим підвісним поромом.

Велокараван «Єдина Корея - Нова Євразія» промчав в суботу по дорогам Славгорода & Nbsp; & mdash; & NBSP; Адміністрація міста Славгород
Наша газета була створена в 1920 році і в даний час продаж приватними Південна Корея циркуляції 1770000 примірників - повідав Че Чжень Хун.- Крім газети у нашої медіагрупи є телеканал. Назва компанії сходить до династії Чосон, яка правила Кореєю протягом 500 років.

Похожие страницы