Національний парк Кіліманджаро

У тутешніх лісах стародавні кедри вдало сусідять з тропічними рослинами, водяться тут численні мавпи-колобуси і гірські козли. І хоча мешканців тут небагато, але от кількість птахів на озерних узбережжях величезне. Ще ці місця знамениті рідкісними рослинами.

У південній частині країни мається Національний парк Руаха, який є другим за масштабами в Танзанії. Природа в ньому практично повністю незаймана, адже зберігала свій зовнішній вигляд багато століть.

У цьому видаленому і відокремленому місці панує екваторіальний клімат, а на берегах річок кипить життя. Тут зустрічаються на водопоях олені, буйволи, леви, гієни і шакали. На луках постійно знаходяться різні копитні й інші ссавці.

У Руаха водиться дуже багато слонів. Птахів ж близько 370 видів, є й рідкісні особини.

А ось в Національний парк Тарангіре приїжджають справжні мисливці всього світу вважають, адже тут полювання дозволена. Крім цього притягальної є і місцева природа - баобаби і високі трави, акації та кущі. Під час посух численні жителі сходяться до річки Тарангіре, щоб попити і набратися життєвої сили.

Зустріти тут можна буйволів, гепардів, жирафів, зебр, оливкових бабуїнів, левів, гігантських кажанів, також багато птахів сюди прилітає взимку з Європи.
Національний парк Кіліманджаро в Танзанії

Про Кіліманджаро повинен знати кожен, хто приїхав до Танзанії, адже це символ країни. Цю гору складно не побачити і не впізнати, адже найвища вершина Африки велично підноситься сніжною шапкою над довколишніми рівнинами.

Національний парк Кіліманджаро в Танзанії представлений не просто горою, це вулкан, який поки спить. Дане місце за багатьма показниками унікальне, наприклад, це:

найвища африканська точка;
єдина на континенті вершина зі сніговим покривом;
найбільша на планеті гора, яка стоїть відокремлено.

Національний парк Кіліманджаро в ТанзанііТак як кожен мандрівник мріє підкорити дану висоту, то в цьому парку розробили кілька туристичних маршрутів для будь-якої фізичної підготовки. Деякі шляхи підвладні кожному туристу, який побажав відчути на собі могутність Кіліманджаро.

За кілька днів можна піднятися вгору по горі, при цьому супроводжувати мандрівника будуть всі необхідні люди з місцевих - гід, носії і, при необхідності, кухаря. Такий підйом дозволить дізнатися природу і життя даного регіону, так як на подножье маються поселення, через які також йдуть маршрути.

У парку Кіліманджаро обов'язково рекомендується наступне:

зробити поїздку на позашляховику по тропічним джунглях підніжжя;
провідати місцеве населення чагга, вирощує там банани і кави;
зробити піший підйом на будь-яку висоту;
відправитися на пік Ухуру, щоб споглядати прекрасні панорами розкішних навколишніх краєвидів.

Похожие страницы