Самі незвичайні професії в туризмі

Один момент може змінити все.

Давно хотіла подивитися цей фільм через те, що критики відносять його до жанру «трилер» і «жахи». Хотілося гострих відчуттів, попсувати собі нерви, переживаючи за героїв, побачити дійсно щось таке - опис фільму вже дуже привабливу! «Туристи з Америки приїжджають до Бразилії на відпочинок і стають жертвами кривавих експериментів засекреченої військової групи ...»

Але ... що ми змушені спостерігати півтори години:

Дійсно, початок було привабливим і багатообіцяючим - пару туристів приїхали до Бразилії, їхній автобус зазнав аварії, потім їх пограбували на пляжі, вони зовсім одні в джунглях і все інше. Хороша зав'язка дій, що охоплює перші півгодини, додатково, гарна бразильська екзотична природа, приголомшливі види і передчуття чогось дійсно лякаючого.

Але потім сюжетна лінія перетворюється на щось зім'ятою, неодноразово пережоване режисерами, безразборчіво і що найсумніше - абсолютно не хвилює, не лякає: герої фільму потрапляють в дивний будинок, звідки їх вже відвозять незнайомі люди з метою розчленувати на органи.


«Ви користуєтеся нашим бразильським золотом, бразильськими жінками повіями. ви приїжджаєте до нас відпочивати - тепер і ваша черга нам заплатити »- каже хірург, розкриваючи живу дівчину, одну з туристок, з метою добути її органи.

У цей час всі її друзі зламують клітку, де їх тримали і тікають. У той же час хвилин 10 показують тільки те, як цієї бідній дівчині дістають нирки, а вона при цьому говорить «Не треба, я хочу додому!». Так, непогані анатомічні подробиці, але те що відбувається далі - повний абсурд: хірург разом з іншими людьми тікає шукати втікачів.

Після цього показана півгодинна погоня, без розбору хто там і за ким женеться, яка в результаті заходить в підводні печери - і навіть там туристи продовжують тікати, вірніше, вже спливати від своїх мучителів.

У результаті вийшла якась невиразна жалюгідна пародія на хоррор, трилер і детектив, з купою розбіжностей, непотрібних дій, інших дурниць - і головне, фільм абсолютно не лякає. нічим.

Але за оригінальну ідею і красиві бразильські види він заслуговує 2 бали.

І так, якщо хочете справжній страшний трилер - подивіться тоді «Колекціонера», «Пилу» або «Хостел» - ось це насправді коштує перегляду!


Дуже нагадує мені фільм «Зграя», особливо в тому, що з мінімального бюджету витягли на максимум своїх можливостей.

Похожие страницы