Незвичайні відносини тварин


У Британському графстві Суррей маленька миша, яку упіймав кіт на прізвисько Пого, лишилася живою і навіть потоваришувала зі своїм ворогом.
Господиня Пого, яка стежила за розвитком їхніх стосунків через вікно, не могла в це повірити. Потім вона взяла камеру і почала знімати протистояння Пого та хороброго гризуна.
"Я просто не могла в це повірити. Пого спочатку упіймав маленького гризуна, а потім відпустив, і миша просто стояла, вхопившись лапами за мордочку мого кота і дивилася йому в очі", - розповіла Стефані Еванс.
За її словами, після цього вони дуже довго грали в саду, і тому їй вдалося зробити дуже вдалий знімок.
"Я, чесно, ніколи не бачила нічого подібного. Це було дуже смішно, хоча і аномально. Миша могла піти в будь-який момент, але вона залишилася з Пого", - ділиться Стефані.
Пого, каже його господиня, був дуже ніжним і покірним.
Стефані також розповіла, що в цьому незвичайному "двобої" беззаперечну перемогу здобула миша.
Нагадаємо, що за кілька днів зворушливий ролик на You Tube про справжню дружбу білого какаду та собаки став хітом, зібравши понад двісті тисяч переглядів і позитивних відгуків.
Господарю вдалося зафіксувати на відео момент, як папуга зі столу підгодовує свого чотирилапого товариша, який на підлозі мирно чекає на чергову порцію їжі.
А в Швеції, наприклад, порося-гей безнадійно закохався в самого красивого бика на фермі.

Похожие страницы