Стародавнє печерне місто Криму

Стародавнє печерне місто Криму

Купуючи якесь ювелірний виріб з перлів, завжди терзають сумніви, а чи справжній перли мені пропонують купити?

Як відрізнити справжні перли?

Як зрозуміти, що він справжній?

Зараз ми розповімо про декілька простих народних способу це перевірити.

Але зауважимо, що ми будемо вибирати серед всякого скляного і пластмасового «шлаку» перли або природного походження, або культивовані, т.е вирощений штучним способом, що теж непогано. Так як культивовані мало, чим відрізняється від справжнього за своїм складом і властивостями.

Але справжні цінителі перлів знаю, що тільки натуральні перлини володіють неповторним глибоким і насиченим блиском, повторити який культивовані перли не в змозі. Така перлина світитися як би зсередини, а не просто переливається і виблискує. У справжньої перлини між найсвітлішим шаром і боле темним відтінком чітко видно яскравий контраст, що створює неймовірний ефект перламутрового глибокого переливу.

Але ми трохи відволіклися. Давайте продовжимо нашу тему.

Як відрізнити справжній перли:

1. На зуб

Спосіб дуже простий, толь на відміну від виявлення підроблених золотих монет, ми не будемо гризти перли, а просто проведенням перлиною по поверхні зуба. Нам необхідно відчути характерний скрип. Якщо перлина, як би чіпляється за зубну емаль - значить вона може бути справжньою.

2. «Стрибунець»

Всі Ви пам'ятаєте, що одного разу в продажу з'явилися маленькі кольорові м'ячики, які скакали так, що викрасти за ними було інший раз неможливо. Так от, подібна властивість притаманне і справжньому перлам. Досить підкинути перлину над твердою рівною поверхнею і подивитися за реакцією нічого не підозрюючи коштовності. Від ярого обурення справжня перлина буде невдоволено високо і довго підстрибувати, підробка ж навпаки підскочить рази 2-3 і заспокоїться.

Похожие страницы