Стародавнє місто Греції

Стародавнє місто Греції

Вода в Африці - велика проблема африканських держав.

Вона не завжди чиста, викликає виникнення в організмі людей хвороб, оскільки погано очищається.

Проте самих водних запасів багато і можуть вони відрізнятися чистотою і прекрасним складом, відповідним для вживання.

До речі, одна з особливостей Африки - води тут багато, причому під землею в сто разів більше, ніж на поверхні континенту.
Де є чиста вода в Африці

Основні підземні запаси води зосереджені під такими державами:


Щоб чітко уявити масштаби водних покладів, варто сказати, що якщо підземні води вивести назовні, вони покриють всі ці країни шаром в 75 метрів. Погодьтеся, це досить значний показник.

Однак чому щодня в Африці страждають 300 мільйонів чоловік, які потребують чистої питної води?


До того ж, основна причина катастрофічної нестачі їжі теж залежить від води.

По-перше, без неї не може бути якісного виробництва, по-друге, вода в Африці потрібна для поливу сільськогосподарських угідь.

Немає води - немає і рослин.


Втім, дослідники давно знають про великі підземних запасах, але не квапляться створювати свердловини і масово постачати воду на поверхню.

Пояснюється це тим, що якщо запустити подібну програму, африканські підземні води швидко вичерпаються.

Так чому ж африканські діти і місцеві жителі страждають від того, що немає їжі і води, але при цьому людство могло б забезпечити її наявність?


Який сенс залишати запаси води в Африці на потім, щоб уникнути подальшого дефіциту, створюючи передумови для поточного відсутності коштів на проживання людей? Відповіді на всі ці питання не вдається отримати, раціонально оцінюючи ситуацію, що склалася.

Можна припустити, що основна проблема криється в необхідності належного фінансування.

Щоб 80% африканців не відчували проблем з водою, потрібно вкласти 10 мільярдів доларів.


Однак за межами африканського континенту таких проблем немає, отже, фінансування проводилося і дотепер здійснюється, тоді як Африка, досі стоїть в цьому сенсі просто на місці.
Наслідки відсутності чистої води в Африці

Різні країни Африки зазнають труднощів з водою.

Однак у деяких місцевостях проблема склалася особливо гостро: близько 5000000 чоловік щорічно по всьому континенту помирають або від нестачі води, або від зараження захворюваннями, оскільки вода тут переважно брудна і в ряді випадків навіть небезпечна для здоров'я.


До речі, еже одна можлива причина, чому світові організації не поспішають допомагати африканцям добувати хорошу воду - загроза, яка може призвести в майбутньому до світових глобальних проблем, які сьогодні спостерігаються в Африці.

Так, передбачається, що до 2035 року чистої питної води вже не вистачатиме більшості населення Землі.

Можливо, фахівці попросту економлять воду в Африці, щоб у майбутньому її добувати, коли проблема стане загальною.

Ще одна тенденція, яка неминуче призводить до дефіциту, при якому питна вода в Африці майже вичерпана, полягає в збільшенні чисельності вода в Африці

За останні 30 років в Африці було народжене багато дітей, і сьогодні їх чисельність неабияк перевищує літнє населення.

Передбачається, до 2020 року африканців стане на 10% більше, що викличе ще більший дефіцит питної води.
Де проблеми з водою в Африці проявляються менше


Незважаючи на те, що в Єгипті вода теж брудна і заражена, тут вона підлягає очищенню.

Також поряд з Єгиптом можна відзначити такі країни, як Алжир і Туніс. Максимально активна, наскільки це можливо в Африці, очищення пов'язана з туристичною спрямованістю держав.

Однак місцеві жителі все одно змін не відчувають: антисанітарія і відсутність гігієни тут просто очевидні.

Втім, тут хоча б є вода. Що стосується інших держав Африки, там і зовсім води практично немає: люди отримують всього 5% від мінімальної норми.

Цьому показнику відповідають дані по наявності водних ресурсів: тільки 5% від усіх насаджень сільськогосподарських культур мають безпосередній контакт з річковими водами.


До речі, Єгипет не виявляє особливого бажання ділитися водою. Ніл - безпосередньо велике джерело рідини, на який зазіхають та інші країни.

Існують певні квоти, коригування яких раніше запрошувалися міжнародними представниками, однак Єгипет не поспішає приймати рішення всупереч власним інтересам.

Водоспади Африки теж стали гарним джерелом води, проте їх не так багато в континенті, щоб забезпечити населення прилеглих країн.

Швидше, водоспади служать місцем для пиття місцевих тварин.

Похожие страницы