Нова авіакомпанія Греції

У Греції створена нова авіакомпанія, що отримала назву Hellas Airlines. Базою для low cost авіаперевізника стане аеродром Неа Анхіалос поблизу міста Волос (Центральна Греція), два роки тому переданий грецькими військовими цивільній авіації.
Презентація авіакомпанії пройшла 21 серпня в готелі Volos Palace. Президент Hellas Airlines Василіс Ралакіс повідомив, що перші рейси почнуться 15 січня 2013 року силами двох бортів Airbus 320, а з травня того ж року число літаків буде доведено до п'яти. Усередині Греції планується виконувати наступні рейси: Афіни, Салоніки, Іракліон, Родос, Яніна, Скьяфос. Із зарубіжних напрямків були озвучені маршрути в Рим, Мадрид, Лондон, Париж, Москву. Трохи пізніше список європейських авіарейсів поповнять Угорщина і Чехія.
Таким чином, для іноземних туристів стануть ближчими красиві пляжі регіону Піліо і островів Північні Споради, монастирський комплекс Метеори і зимовий гірськолижний курорт Pelion Ski Centre.
Що стосується цін на авіаквитки до / з Волоса, то за словами пана Ралакіса політикою компанії є збереження однієї ціни на один напрямок без змін незалежно від часу його придбання. Як приклад, квиток з поверненням з Волоса до Афін буде коштувати 50 євро, до Іракліона 80 євро, до Рима 120 євро, до Лондона 160 євро.
Hellas Airlines створена силами інвесторів зі Сполучених Штатів, а також місцевих підприємців з Волоса і Лариси. За непідтвердженою інформацією фессалийского порталу "Тахідромос", серед заокеанських інвесторів є менеджери американського перевізника South West Airlines. Серед майбутніх цілей нової авіакомпанії - створення другої бази в південній Франції та утворення вантажного підрозділу Hellas Airlines Cargo для швидкої доставки місцевої продукції за кордон.

Похожие страницы