Нові готелі на Ямайці


У число готельних мереж, представлених на Ямайці, додасться група Secrets Resorts & Spas. У березні 2010 року тут відкриються одразу два її готелю: Secrets St. James Montego Bay і Secrets Wild Orchid Montego Bay.
Secrets St. James знаходиться в 30 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Montego Bay. Готель, що складається з 350 сьютов, побудований в колоніальному стилі. Елегантний інтер'єр виконаний в теплих тонах з вкрапленнями темного дерева. Spa-центр запропонує масу процедур, в тому числі і новинки в області гідротерапії. При готелі є і сучасний фітнес-центр.
Secrets Wild Orchid, також розрахований на 350 сьютов, знаходиться в декількох сотнях метрів від відокремленого пляжу на півострові Монтего-Бей. Його інтер'єр віддає данину сучасному мистецтву, а з вікон відкривається вид на океан.
Постояльці обох готелів зможуть скористатися послугами восьми гастрономічних ресторанів, кількох басейнів і джакузі. На території між готелями знаходяться численні бутики, кафе, кінотеатр і багато іншого. Туристи зможуть насолодитися спокоєм і самотою: обидва готелю розраховані виключно на дорослих постояльців.

Похожие страницы