Двометрові капці

Британець Том Боддінгем випадково став володарем домашньої капці довжиною понад два метри, пише The Daily Mail. Таке взуття чоловік отримав після того, як оформив замовлення в інтернет-магазині, співробітники якого відправили заявку на виробництво в Гонконг.

Як розповів Боддінгем, він змушений купувати взуття на замовлення, так як, по-перше, має досить великий розмір ноги (більше 48-го), а, по-друге, його права і ліва нога відрізняються за розміром. Коли він оформляв замовлення на капці в формі лап монстра, він вказав, що одна з них повинна бути 14,5 розміру, а друга - 13.
Через деякий час Боддінгем отримав посилку зі своїми капцями і був вельми здивований. Одна з них була гігантського розміру - виявилося, що гонконгські виробники неправильно зрозуміли британських замовників і замість взуття 14,5 розміру виготовили капцю 1450-го розміру. Друга капця, як і було замовлено, була виконана за розміром 13.
Пара капців обійшлася британцеві в 15 фунтів і 50 пенсів (приблизно 18 євро). Інтернет-магазин приніс вибачення Боддінгем і пообіцяв виготовити капцю-лапу правильного розміру.
Британець планує виставити гігантську капцю на eBay.

Похожие страницы