Курортне місто Чехії

Всім привіт, в цій статті я б хотів трохи розповісти про сезонах відпочинку в Єгипті.

У Єгипті, на відміну від багатьох інших країн сезони відпочинку - це не тільки весна, літо і осінь, а ще й Зима!

Отже, приступимо, почнемо з зими!

Зима в Єгипті тепла!


У грудні повітря днем може прогріватися практично до 30'С, і море, само собою, ще не охололо. З усіх місяців зими - грудень самий переважні, оскільки в цьому місяці найтепліша температура, ну і в грудні проходять свята - католицьке різдво і новий рік. Правда від цього ціни досить високі, та й наплив туристів в цей час теж не малий.

Січень - дуже хороший місяць для відпочинку в Єгипті! По перше - туристів мало (хоча зараз з кожним роком їх кількість збільшується). Ціни не високі, а погодка то тепла: водичка приблизно 20'С, а температура повітря вдень у середньому 25'C. Щодо засмаги можете не хвилюватися, навіть якщо сонечко буде світити не шпарко жарко, засмага вам забезпечений!

Лютий - найхолодніший місяць в Єгипті з усього року. Звичайно це ще й плюс для тих, хто хоче відпочити, витративши якнайменше. Водичка в цей час прохолодна, хоча російською так не здається, у всю купаються! З погодою як пощастить - може бути холодно- градусів 10-15, а може бути тепло. Але швидше за все буде прохолодно.

Слідом настає весна.


У березні ціни на путівки дешеві, але й погодка там не дуже. Але, щотижня вони підвищуються, температура зростає, але й ціни теж. Врахуйте, що вода буде холодною, так як вона встигла охолонути, а ось прогрітися - ні. В кінці місяця можуть бути не просто сильні вітри, але й піщані бурі, так що для відпочинку на морі і засмаги я б не поїхав!)

У квітні тепла погода вже встановилася, температура повітря близько 30'C, і водичка вже теплішає, але не варто чекати дуже низьких цін, європейські туристи вже підтягуються, а готелі не пустують, а значить і ціни не знижуються.

Травень - найпопулярніший сезон відпочинку в Єгипті!


У травні сама підходяща погода для відпочинку - немає такого пекла як влітку, і не прохолодно як взимку. Але врахуйте, так як цей місяць дуже популярний, то готелі бронювати потрібно заздалегідь, особливо, знайте, в травні проходять арабські канікули!

Не варто мріяти про те, щоб поїхати туди по палаючим путівками! У цей час це не можливо!

З другої половини травня ціни починають падати, але і літаки починають літати рідше, так що дізнайтеся про розклад заздалегідь.

З кінця травня по самий вересень спека в Єгипті коштує до 40'C, а температура води практично 30'C!Літо в Єгипті - це сезон, коли ціни на все падають, так як і попит на відпочинок там падає. Вам напевно цікаво, чому ж це відбувається, так знайте, літо в Єгипті супер печеня, 40'C, а іноді навіть 50! Ціни можуть зрівняється тільки з кінцем травня і лютим в Єгипті!

Вересень хороший для тих, хто любить жарку погоду, але не пекло. З початку вересня ціни поступово починають повзти вгору, а туристи потихеньку починають напливати. До речі, вересень - це самий безвітряний місяць у році. Водичка просто як парне молоко!

Жовтень - найкращий місяць для відпочинку в Єгипті. Саме чудове поєднання температури повітря та води, правда ціни ростуть з кожним тижнем.

Листопад. Коли всюди пляжні сезони вже закінчені, в Єгипті самий смак! Температура повітря в листопаді близько 30'C, а водичка приблизно 25'C. У листопаді в Єгипті дуже багато діточок, тому, що в цьому місяці у багатьох школярів канікули. Ціни ближче до кінця місяця починають падати.

Ось такі сезони відпочинку в Єгипті. Сподіваюся, що ця інформація буде для вас корисна.

Також ви можете дізнатися про те, яка температура води в Туреччині, про екскурсії і пам'ятках Туреччині, і прочитати поради для туристів у Туреччині.

Похожие страницы