Томас Грем (Шотландський

Курортник Герман Гессе

Занесений вітром у вікно зів'ялий лист, маленький листочок з дерева, чия назва не спадає мені на пам'ять, лежить на краю басейну, я дивлюся на нього, читаю письмена його ребер і жилок, вдихаю той особливий запах тліну, перед яким ми всі тріпотимо і без якого, однак, не існувало б і краси.Дивно, як краса і смерть, радість і тлін необхідні один одному і один одного обумовлюють!

 Виразно відчуваю я, немов щось фізичне, і навколо себе, і в собі самому, кордон між природою і духом.Як квіти минущі і красиві, а золото незмінно і нудно, так і всі рухи природного життя минущі і прекрасні, тоді як незмінний і нудний дух.В цю мить я його відкидаю, розглядаю дух аж ніяк не як вічне життя, а як вічну смерть, як щось відстале, безплідне, безформне, що може стати формою і життям, лише відмовившись від безсмертя.Золото має стати квіткою, дух стати тілом і душею, щоб знайти життя.Ні, в ці хвилини ранкової розніженість, між пісочним годинником і зів'ялим листом, я знати нічого не бажаю про дух, хоча в інший час здатний високо його шанувати, я хочу бути минущим, хочу бути дитиною, квіткою.

Нам подвійно пощастило тому, що у них виявився потрібний шланг. І тут знову комічний випадок! Один з них просить пригостити сигаретою, пригостили, підійшов другий, теж просить, дістав пачку, той мені: «я возму кілька?», Дада, бери! і він видає: «А може всю пачку віддаси?» Ну ладно, ви нам допомогли, ми вам допоможемо! Віддали їм пачку сигарет. Попрощялісь, вони сіли в машину, завелися і тут глухнуть і включають аварійку. Ми звичайно подумали, що вони теж зламалися. Вийшов найстаріший казах і видав: «А у вас горілка є?» -Ні! той: «А пиво?» ми йому: «Не мужик, яке пиво, яка водка, ми за кермом!» той: «А 200 рублів?» ми йому: «Мужик, звідки гроші, ми додому їдемо, їмо 1 раз в день! »той нам видає:« А 500 рублів є? »ми:" Нету! -Ну тоді може пачку сигарет віддасте? - Ні! Більше нічого немає!

 Після цього він пішов, вони завелися і поїхали! Наш обгрейд не виправдав себе, і ми були змушені прийняти супер геніальне рішення! Ми вивели шланчик з расшерітельного бочка в салон, засунули його в п'ятилітрову пляшку. завдяки цьому ми могли бачити своїми очима і визначати момент, коли машина починає закипати сильно. У цей момент замість води з шланга починає виходити водяна пара під тиском. У цей самий момент ми глушилися і стояли на дороги, чекали поки остинем. Кожні 20 кілометрів зупинялися. На одній з таких зупинок хлопці вирушили до якихось будиночків попросити там води. А я тим часом поки почав писати всякі слова в щоденник, з якого і пишу ці статті.

Як провести вихідні

& NBSP; & mdash; & NBSP; FashionTime
Другі вихідні жовтня - відмінний час, щоб відвідати Калінінград, головне місто найзахіднішого регіону Росії.

Похожие страницы