Туристичний портал Києва


Розпочав роботу офіційний туристичний портал про Київ. Для туристів, які бажають відвідати столицю України, на порталі http://visitkyiv.com.ua/ стали доступні послуги з планування маршрутів, бронювання житла та оренди автомобілів. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Стратегією розвитку Києва до 2025 року туризм обрано одним з основних напрямів розвитку столиці. Ми розробили цілу програму, яка передбачає реалізацію комплексу заходів, спрямованих на популяризацію Києва туристичного. Одним з важливих пунктів цього комплексу є створення та функціонування туристичного порталу Києва, який повинен містити всю необхідну для туристів довідкову інформацію та надавати актуальну інформацію про місто та його інфраструктуру ", - пояснив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.
Портал пропонує різні інформаційні послуги. Зокрема, тут зібрано інформацію про місто, найвидатніші та найцікавіші об'єкти для відвідування, перелік закладів харчування та розміщення, маршрути та графік роботи громадського транспорту, варіанти екскурсій та інша корисна інформація. Також розробники сайту зібрали великий фотобанк - на порталі міститься велика фотогалерея найкрасивіших куточків столиці.
"Ми задіяли всі сучасні технічні засоби, які можуть стати в нагоді сучасному туристу. Створили туристичний інтернет-портал, розробили інформаційні програми для завантаження на компактні носії інформації, телефони, планшети, комп'ютери. Тобто, ми спробували створити максимально зручні умови для перебування гостей міста у Києві ", - підкреслив перший заступник голови КМДА.
Він додав, що для надання актуальної інформації про місто Київ, а також можливості зорієнтуватися на місцевості, визначити місцезнаходження цікавих об'єктів, спланувати маршрут подорожі містом створено туристично-інформаційні термінали. Протягом 2011 року 10 таких терміналів встановили у готелях та туристичних інформаційних центрах. Крім того, розроблено систему орієнтування міста: створено 91 туристично-інформаційний стенд та 95 вказівників на туристичних маршрутах.
Начальник Головного управління комунального господарства Дмитро Новицький підкреслив, що міська влада вибрали 7 кластерів, у напрямку яких буде проводитися популяризація столиці. Це "Київ Козацький", "Київ Слов'янський", "Київ Духовний», «Київ Культурний", "Київ на Дніпрі", "Київ Діловий", "Київ Розважальний". У всіх цих напрямках, за словами Новицького, Києву є що запропонувати туристам.

Похожие страницы