Туристичний Лангкаві


Прем'єр-міністр Малайзії заявив, що уряд країни має намір зробити її більш популярним напрямком у закордонних і місцевих туристів. Наджиб Тун Разак повідомив про плани уряду після того, як дізнався, що Мелакка названа газетою The New York Times одним з обов'язкових для відвідування місць в 2012 році.
Штат Мелакка славиться своїм колоніальним минулим, багатою культурою та гастрономічним різноманітністю, тому прем'єр-міністр Малайзії зазначив, що нагорода у вигляді присутності в списку 45 місць, куди варто поїхати в наступному році, дісталася країні цілком заслужено.
Також Наджим Тун Разак звертає увагу на те, що в Малайзії безліч приємних речей, які не помічають ті, хто тут живе. Прем'єр-міністр навіть звернувся до малазійцям з проханням надсилати йому фотографії "маленьких скарбів" своєї країни, які виділяють Малайзію серед інших країн і роблять її культуру унікальною. За його словами, багато туристів, наприклад, бувають особливо вражені, спробувавши місцевий фрукт дуріан. Прем'єр-міністр Малайзії вважає, це допоможе зробити країну більш привабливою для гостей, і дозволить поглянути на неї очима приїжджого, щоб не приймати як належне її дивовижну красу в суєті буднів.
У планах уряду модернізувати інфраструктуру Лангкаві і зробити острів одним з найбажаніших напрямків туризму, не менше популярним, ніж Сейшели, Маврикій і Балі. До 2015 року очікується, що число відпочиваючих на Лангкаві виросте до 3 мільйонів чоловік в рік. На даний момент курорти Малайзії користуються великою популярністю у жителів країни з невисокими доходами, так як відпочинок тут порівняно недорогий.

Похожие страницы