Еротичний Новий рік


Не треба годинами стояти біля плити, готуючи різноманітні страви або вистоювати черги в "Кулінарії" за вже готовими стравами. Зайвим буде "вилизувати" квартиру перед Новим роком і ретельно підбирати найкращу посуд. Все, що вам потрібно - розкутість і впевненість в собі.
Новорічних еротичних сценаріїв існує багато. Власне, тут, як в колись відомої телевізійної передачі, ви - "сам собі режисер", і сценарист, і актор.
Пам'ятайте, в дитинстві ви писали лист Діду Морозу і просили подарувати необхідну вам річ? Нехай ваш чоловік надіне костюм Діда Мороза (благо, придбати його зараз не важко) і перетвориться на ніч виконавцем ваших бажань.
У Дідуся Мороза ви можете попросити все, що завгодно: починаючи від стриптизу і закінчуючи виконанням вашого самого потаємного бажання. Пам'ятайте, в новорічну ніч збуваються всі мрії, навіть самі божевільні і фантастичні.
Ви хотіли опинитися в ліжку з незнайомцем? Бути покараною за погану поведінку? Відшмагати Діда Мороза за те, що він не завжди приносив вам подарунки, які хотіли? Все це і багато іншого, безумовно, можливо в новорічну ніч.
Правда, спочатку все ж обговоріть з партнером грань, за яку не можна переходити. Тобто, якщо ви захочете покарати Діда Мороза, то навряд чи при цьому слід орудувати палицею занадто активно.
Залиште в кімнаті якомога більше вільного простору - якщо в процесі гри ви занадто захопитеся, це позбавить вас від зайвих травм.
Головне, увійдіть в роль. Ви тут граєте маленьку примхливу дівчинку, яка чекає довгоочікуваних подарунків від Діда Мороза, а ваш чоловік і є той самий добрий дідусь, який вас ощасливить. Спочатку не плануйте весь сценарій.
Нехай відповідь Діда Мороза на питання, чи приніс він вам подарунки, буде експромтом. Якщо він скаже, що погані дівчатка подарунки не отримують, то доведеться попросити у нього вибачення, запитавши, як можна загладити провину. Далі не стримуйте політ фантазії.
Отже, уявіть собі: куранти пробили дванадцять, ви одна сидите в кімнаті, і раптом хтось подзвонив у двері. Ви відкриваєте її, а на порозі стоїть справжнісінький Дід Мороз. Невимовна радість з'являється на вашому обличчі, і ви по-дитячому наївно проговорює вже забуту приказку "Здрастуй, Дідусь Мороз! Що в подарунок мені приніс?".
З поважним виглядом походжаючи по кімнаті і розправляючи свій плащ-халат, під яким нічого немає, "дідусь" говорить, що ви вели себе погано, і ніякі подарунки вам не підходять. Але у вас є шанс виправити ситуацію, якщо ви доставите йому задоволення.
Або, навпаки, він готовий виконати будь-яке ваше бажання, адже весь минулий рік ви вели себе бездоганно і заслужили масу еротичних подарунків.

Похожие страницы