Як запобігти втраті багажу

Як запобігти втраті багажу

Саме вдалий час для відпочинок на півдні Росії, це, безумовно, літо!

У Краснодарському краї вже у всю збирають урожай перший фруктів, світить яскраве сонце, яке прогріває повітря до + 30 ° С, і температура води в Чорному морі теж дуже комфортна для купання. Це кращий туристичний сезон для самостійної подорожі по півдню!

Згадуючи свою подорож, сміливо можна заявити про те, що не так вже й складно знайти затишне містечко на весь період відпочинку. Єдине, що нас тоді бентежило - брак якісної чистої води для пиття. У багатьох селищах місцеві жителі використовували для приготування їжі і пиття таку воду, яку ми зазвичай називаємо технічної. Щоб уникнути цієї проблеми заздалегідь рекомендуємо запасатися чистою прісною водою. Але цієї проблеми можна уникнути, якщо провести свій відпочинок на одному з автокемпінгів, а не екстремали як ми завзяті «дикуни». Сюди воду зазвичай привозять у великій кількості і роздають відпочивальникам. Але під словом «роздають» ми розуміємо саме безкоштовне постачання перебувають на відпочинку дикунів, а не навпаки, коли воду починають продавати тим, хто заплатив за своє місце під сонцем.

Автокемпінгів на Чорному морі досить багато. Найбільша їх «скупчення» зосереджено в районі Анапи, Геленджика і Єйська. Трохи менша кількість біля Сочі. Все-таки Сочі - більш цивілізований курортне місто, та й все там вже давно заточене під рядових «ледачих» туристів, які віддають більшу перевагу комфортному відпочинку.

Що стосується автокемпінгів, то вони по суті влаштовані всі однаково. Оплачуєте парковку, викуповуючи собі місце під сонцем, і розбиваєте табір або якщо приїхали в трейлері, то перед вами всі принади готового відпочинку біля моря. Продукти ваші, готуєте їжу собі самі. У таборах мінімум зручностей, дещо можна взяти в оренду. Але якісь автокемпінги розташовані в безпосередній близькості від моря, а якісь на пристойному видаленні від нього в будь-якому мальовничому містечку. Тому, є резон задурити і підшукати автокемпінг ближче до душі.

Зараз розглянемо кілька таких містечок, які користуються популярністю у туристів.

Похожие страницы