Поради щодо упаковці багажу

Поради щодо упаковці багажу

Кожен в'їжджає до Єгипту зобов'язаний:

задекларувати ювелірні прикраси
задекларувати електронне обладнання (під цей пункт потрапляє відеокамера, фотоапарат та приладдя до нього декларувати немає необхідності)

У разі недотриманні цього правила всі предмети, що не були задекларірованни будуть вилучені. На час візиту можна здати обладнання в камеру зберігання. За дану послугу стягується енна грошова сума. Якщо турист в'їжджає в країну на довготривалий термін, то можна оплатити за все ввезене обладнання стандартну мито. Після того, як турист покине країну йому повернуть сплачену за мито суму.

Предмети особистого користування не підлягати обов'язковому декларуванню.

Правила виїзду з Єгипту


Вивозити з Єгипту офіційно дозволяється:

товари загальна сума яких не перевищує 200 єгипетських фунтів
туристи у віці від 15 років можуть провезти з собою 200 сигарет або 50 сигар або 250 грам тютюну
туристи старше 20 років можуть провезти з собою 200 сигарет або 50 сигар або 250 грам тютюну, а також 1л. міцних алкогольних напоїв і 2л. пива
без проходження обов'язкового декларування можна провезти і вивезти з Єгипту предмети особистого користування, а також косметику, парфумерні вироби, медикаменти та продукти харчування в межах особистої потреби
готівку, сума яких не перевищує 5.000 доларів на 1 людину

Додатково на 1 паспорт можна купити в мережі магазинів безмитної торгівлі алкогольні напої, відмітка про покупку буде вклеєна в паспорт туриста. Таким чином, можна купити 2л. міцних спиртних напоїв і 24 банки (цілу упаковку) пива.

Суворо забороняється вивозити з країни:

єгипетські фунти, але залишки готівкової єгипетської валюти можна обміняти на зворотному шляху в аеропорту
предмети старовини
корали, опудала крокодилів, морських раковини, слонову кістку і вироби з неї, а також інші предмети морської флори і фауни строго заборонено вивозити! Навіть у випадку, якщо щось подібне було підібрано або знайдено на березі під час відпочинку. Якщо подібні речі були офіційно куплені Вами, то завжди зберігайте чек! При необхідності під час огляду можна буде пред'явити чек, щоб підтвердити наявність зробленої покупки. Якщо чек буде загублений з яких-небудь причин, то туристу загрожує штраф у розмірі 1.000 $

Дуже часто нам в листах, що приходять на наш e-mail, задають питання про лікарські засоби ввозяться і вивозяться з Єгипту, так от, якщо в аптечці є заборонені лікарські засоби, які Вам необхідно приймати за станом здоров'я, то у уникнення проблем варто отримати довідку від лікаря або рецепт на ці ліки. При виникненні питань ця маленька папірець дозволить уникнути великих проблем.

Додатково пропонуємо ознайомитися з іншими корисними порадами по Єгипту:

Що взяти з собою в Єгипет

Який одяг брати з собою в Єгипет

Яка погода зараз в Єгипті

Температура води зараз в Єгипті

Якщо дана стаття виявилася для Вас корисною або просто цікавою, то Ви можете віддячити нас і поставити «Лайк». Нам буде дуже приємно дізнатися, що наша праця корисний і цікавий для відвідувачів!

Похожие страницы