Що робити якщо ваш багаж

Ножі мисливські та туристичні бувають досить різноманітними, особливо в наш час. Зараз існує велика кількість ножів, що відрізняються свої витиеватим дизайном, якістю і міцністю сталі, використовуваної для леза ножа, а так же матеріалом, використовуваним для рукоятки. Виробники ножів не тільки Росії, але і країн зарубіжжя свої «дітище» особливо полюбилися споживачам намагаються зробити більш унікальними, модернізують так, що вони, зберігаючи свої властивості, стають схожі на твори мистецтва, які гідні займати почесне місце на виставці чи в музеї. Такі мисливські та туристичні ножі само собою вважаються радше предметом мистецтва, дуже цінуються серед колекціонерів, а в сімейних звичаях в династії мисливців передаються як сімейна реліквія від батька-мисливця до сина.

Так само не варто відставляти без уваги і рукоятку ножа, яка повинна зручно поміщатися в долоні і не ковзати. Якщо з якихось причин лежить в руці ніж здається Вам незручним, його варто відкласти в сторону. Так само не рекомендується, що б на рукоятці були які-небудь спеціальні виїмки і борозни, наприклад, для пальців. Сам матеріал, з якого виготовлена рукоятка, може бути різним, починаючи від пластмаси, закінчуючи декоративними виробами з рогів тварин з інкрустованими дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням.Резонно буде помітити нашому читачеві той факт, що досі ми не розібралися у відмінностях мисливських і туристичних ножів. Вони відрізняються дизайном і міцністю стали. У мисливських ножів на відміну від туристичних набагато міцніша сталь. Якщо говорити на чистоту, то в даний час так само професіонал насилу може відрізнити туристичний ніж від мисливської. Вся справа в тому, що на ринку особливою популярністю користуються універсальні ножі, які підходять як для оброблення видобутку, так і для інших потреб, наприклад, для приготування їжі, для обрізання міцних гілок, при проходженні складної ділянки дороги і так далі. Такі ножі, як правило, середніх розмірів. Довжина клинка варіюється від 12 см. До 14 см. Ширина леза до 3 см. І ширина обуха до 4 см. Загальна довжина досягає приблизно 25 см.

Деякі любителі і професіонали резонно можуть помітити й те, що, вищеописаний ніж, досить великий за розміром від чого не буде зручним в процесі його транспортування та подальшого використання.

Похожие страницы