Втрачений багаж

Втрачений багаж

Де відпочити взимку 2011? Питання актуальне у зв'язку з їхпріблеженіе тієї самої зими 2011 ...


Що має на увазі під собою зимовий відпочинок на даний час - це відпочинок в основному пов'язаний із закордоном, де ви зможете взимку відпочити під палючим сонцем, купаючись у морі і граючи у волейбол на пляжі? Або - це відпочинок де то за кордоном на засніжених вершинах, гірськолижних трасах, але навіщо закордон?

Точніше можна сказати так: якщо ви шукайте де відпочити взимку 2011 ви можете скористатися прекрасними гірськолижними умовами Батьківщини, наприклад Алтай - чим не гірськолижний курорт. Адже є гори і пухнастий білий сніг, що розвиваються умови для туристів і т.д. Загалом цією статтею я закликаю підтримати вітчизняного виробника і звернути свій погляд на Алтай.

Що б було куди звертати свій погляд нижче будуть представлені місця Алтаю де можна відпочити взимку 2011:

1. Ярове - Славгородський район Алтайського краю.

Ярове - це місто курорт з добре розвиненою туристичною інфраструктурою. У зимовий час це тихе провінційне містечко, де життя тече розмірено і спокійно. Багато людей втомлені від міської суєти їдуть сюди саме за цим спокоєм. Тут знаходиться профілакторій «Хімік», де відпочиваючі можуть отримати комплексне лікування великого спектру захворювань, ефективність якого сягає більше 80%.

2. Белокуриха - Смоленський район Алтайського краю.


Це місто давно став оазисом відпочинку і розваг. Тут більше 20 різних засобів розміщення від економкласу до елітних. Бажають поправити здоров'я вибирають місцеві санаторії. Любителям зимового відпочинку теж є де розвернутися. Гірськолижний сезон відкривається в кінці листопада, а закінчується в березні. У Белокурихе розташовується ціла мережа трас, що мають різні ступені складності. На деяких з них працюють системи штучного освіження. Для гірськолижних новачків працюють інструктори. На базах гірськолижних трас є прокат спорядження, а також оформляється абонемент на підйомники.

3. "Бірюзова Катунь" - Алтайський район Алтайського краю.

З цього року "Бірюзова Катунь" почала працювати цілорічно. Тепер турітсти і взимку можуть потрапити в печери, зайнятися кінним туризмом, побачити життя диких тварин.

4. Телецкое озеро - Турочакскій і Улаганський район Республіки Алтай.

На Телецькому озері і взимку вирує життя. Тут цілорічно працює кілька туристичних баз. Кожна з них пропонує для свого клієнта масу зимових забав. Крім традиційних катань на лижах, ковзанах та снігоходах, а також походу в лазню і купання в ополонці, відпочиваючий може відправитися на підлідну риболовлю на Телецкое озеро. А потім скуштувати смачної юшки зі свого улову.

5. Село Чемал - Чемальський район Республіки Алтай.

Тут до ваших послуг воістину екзотичне розвага - зимовий дайвінг на Катуні. Це представляється можливим, коли річка відступає і залишає по берегах блакитні озера. Дайвери переодягаються в теплих наметах в спец. гідро костюми (які не дають замерзнути) і занурюються на глибину від 17 метрів. Після виходу з води всім дайверам пропонується гарячий чай, або 50 грам традиційної зігрівальної рідини.

Похожие страницы