Назвати літак на честь птаха


Літаки естонської авіакомпанії Estonian Air отримають імена на честь місцевих видів птахів. Пташині назви поки будуть присвоєні чотирьом машинам Embraer, наявними в парку компанії, проте фірма сподівається, що в майбутньому в честь пернатих будуть названі всі належні їй літаки.
Назви для чотирьох у Embraer поберут за підсумками відкритого конкурсу, який компанія проводить спільно з орнітологічним товариством. До вечора 1 травня всі бажаючі можуть надіслати авіакомпанії свої варіанти назв для літаків, попередньо ознайомившись зі списком видів птахів, що мешкають в Естонії.
Увечері 1 травня представники Estonian Air спільно з орнітологами відберуть 20 сподобалися їм назв, після чого буде проведено фінальне відбіркове голосування. Воно завершиться 3 травня. Як тільки підведуть його підсумки, буде оголошено, які назви отримають чотири Embraer.
За словами комерційного директора Estonian Air Рауно Паррасий, пташині назви літаків залучать до Estonian Air іноземців, яким цікаво познайомитися з Естонією.
Estonian Air була створена в 1991 році. Портом прописки компанії є таллінський аеропорт. Крім чотирьох Embraer в парку естонської авіафірми також присутні два Boeing 737, три Saab 340 і три Bombardier CRJ900.

Похожие страницы