Питна система для рюкзака

Тепер пропоную приступити до стандартної процедури, яка, можливо, вже полюбилася багатьом нашим читачам.Постараємося докладно розглянути ряд запропонованих нижче ліхтарів, призначених практично для всіх випадків життя бувалого туриста. Так само зважимо всі «за» і «проти», порівняємо товари за ціною і якістю ну і висловимо свою думку. У кожній категорії ми виберемо не більше 2-3 представників, які на нашу думку зможуть дати читачам необхідне уявлення про існуючий в даний час діапазоні цін на даний товар, дозволять зрозуміти про те, чим відрізняються ті чи інші ліхтарі, товар яких фірм найбільш кращий і чому йому віддають перевагу. Поспішаю нагадати про те, що ми не робимо рекламу якимось фірмам і маркам, наша мета допомогти відвідувачам нашого сайту створити зразкове уявлення про те йди іншому вигляді інвентарю та амуніції для туризму, спорту, полювання, риболовлі, скелелазіння і т.д.

Почнемо ми з налобних ліхтарів

Як вибрати налобний ліхтар
Як вибрати налобний ліхтар

Налобний ліхтар з трьома світлодіодами і стремено рівнями освітлення (максимальний, оптимальний, економний). Водонепроникний, дистанція освітлення до 17 м., Робота без зміни джерел живлення (батарейки типу ААА 3 шт.) До 100 годин.

Вага: з батарейками 78 гр.

Ціна від 1.500 руб.

Плюси:

- Регуліруамий кріпильний ремінь

- Компактний

- Легкий

- З кількома режимами освітлення

- Регульований кут нахилу освітлення

- Ударостойкий

Мінуси:

- Дороговато

- Нестабільний регулятор подачі струму

Точка зору:

Вельми зручний налобний ліхтар. Тут радує його компактність, його вага, якість, надійність. Правда вбудований регулятор струму погано справляється зі своєю роботою, так як в процесі експлуатації ліхтар світить спочатку яскраво, потім поступово починає бліднути при тому ж режимі освітлення, який був обраний спочатку. В принципі це може залежати так само і від джерела живлення, тому, не економимо на батарейках. Ліхтар порадував і своєї ударостойкостью, не дивлячись на те, що його корпус виготовлений з пластмаси, він витримує сильні удари і стійок до зовнішніх пошкоджень. В цілому він досить хороший.

Як вибрати налобний ліхтар
Як вибрати налобний ліхтар

Fenix HP 20 (2010)

Професійний світлодіодний налобний ліхтар, який має 7 робочих режимів (турбо, яскравий, середній, мінімальний, сигнал SOS, що попереджають спалаху і т.д). Блок, що працює від 4хАА батарей, має кріплення для пояса, що дозволяє розвантажити голову від додаткової ваги в процесі експлуатації ліхтаря. На шнурі є підсвічування кнопок пульта управління. Є вбудована функція запам'ятовування останнього обраного режиму освітлення, так само можливе регулювання кута нахилу ліхтаря і інтенсивності світла. Водонепроникний. У комплекті поставляється з пультом управління, батарейним блоком, головним ременем, двома кліпсами і двома прищіпками для фіксації дроти на одязі і пластиковим кейсом з ручкою.

Вага: 260 гр.

Ціна від 4.000 руб.

Плюси:

- Удоростоек

- Дуже хороша яскравість і дальність освітлення (хороша видимість ландшафту в нічний час доби на відстані до 50 метрів)

- Якісний

Похожие страницы