Клімат міста Аддіс-Абеба

Перший урядовий Університетський коледж був заснований в 1950 році, а в 1962 він вже був перейменований в Університет, надалі отримав міжнародне визнання. Зараз існує ще безліч приватних освітніх установ. Особливо столиця Ефіопії знаменита своїм Інститутом Ефіопських досліджень, а також Ефіопської національною бібліотекою і безліччю цікавих тематичних музеїв.

Крупний африканське місто

Є кілька великолепнейших великих храмів, найвідоміші з них Георгіївський собор та Свято-Троїцький з мощами останнього імператора Хайле Селассіє. Ще в Аддіс-Абебі є найбільший в Африці ринок Меркато, куди без місцевих гідів ходити не рекомендується, оскільки великий ризик надовго заблукати, і величенний стадіон, розташований поруч із головною міською площею. Все це дає нам право в даний час з упевненістю назвати цей дивовижний місто найбільшим африканським навчальним і бізнес центром.


Розташування

В даний час столиця Ефіопії налічує більше 3 -х мільйонів чоловік, більшість з яких амхарци, але присутні також і представники інших етнічних груп Ефіопії.

Площа міста 527 квадратних кілометрів. Розташовані вони все високо в горах, середня висота приблизно 2500м. Це Ефіопське нагір'я, місто знаходиться біля підніжжя гори ентот. Біля північного кордону міста на схилі гори розташований Національний парк ентот.

Тут досі ростуть евкаліпти, посаджені імператором Менеліком при закладці нової столиці. Також недалеко від міста є древнє озеро Зугала, воно утворилося в кратері згаслого вулкана.

Навколо озера залишилися ще реліктові ялівцеві ліси, які колись займали всю територію цього району. Досі тут мешкають рідкісні види мавп. З іншого боку в заповіднику Менагеша, який також славиться своїм унікальним тваринним і рослинним світом, знаходиться ще одне вулканічне озеро в стародавньому кратері - Вончі. Тут можете переглянути статтю про красивих морях Африки для туристів.

Похожие страницы