В бікіні серед пінгвінів

Мільйони чоловіків у всьому світі отримали прекрасний подарунок. Вийшов спеціальний номер журналу Sports Illustrated Swimsuit 2013 з самими гарячими моделями в купальниках
Серед 17 дівчат, знімки яких присутні у випуску 2013 року, є дві російські красуні - Ірина Шейк (Шайхісламова) і Анна Ві (Вяліцина). Другий рік поспіль обкладинку престижного журналу прикрашає знімок американки Кейт Аптон.
Для спецвипуску спортивного журналу команда побувала на всіх семи континентах. Цього року головній дівчині в бікіні останніх років Кейт Аптон не пощастило - їй дісталася зйомка в Антарктиці.

Заради фотосесії в білосніжному бікіні Кейт довелося пройти чимало випробувань, адже фотографи вирішили здивувати читачів і вирушили на найхолодніший материк планети. Поки знімальна група в пуховиках і унтах налаштовувала обладнання, Кейт з посмішкою, гідною медалі за мужність, прогулювалася по палубі корабля в купальнику.
Аптон не лякав ні вітер, ні крижані пейзажі за бортом: вона легко приймала чуттєві пози і терпляче чекала, поки стилісти в черговий раз поправлять зачіску, скуйовджену свіжим бризом.
Періодично зйомки переривалися, щоб зігріти змерзлі до кісточок модель.
Але в підсумку вийшла історична фотосесія - перша фешн-зйомка в Антарктиці. Дивимося на гідний результат страждань Кейт Аптон серед вічної мерзлоти, айсбергів і пінгвінів!

Похожие страницы