Вся Греція одним кліком


Грецький туроператор по Росії, СНД, країнах Балтії та країн Балкан Beleon Tours запускає новий сайт. У туристичний сезон компанія входить з оновленим інтерфейсом, яскравим візуальним рядом і вдосконаленим функціоналом. Сайт повністю виправдовує свій слоган: "Вся Греція одним кліком".
Комплексний підхід і систематизація - ось що вигідно відрізняє новий реліз сайту від конкурентів. Всю інформацію про відпочинок в Греції, зручно структуровану і доступно представлену, тепер можна знайти в одному місці за адресою www.beleontours.ru.
"У сучасній бізнес-середовищі сайт компанії з повною впевненістю можна назвати її обличчям. Ми постаралися зайняти гідне місце в онлайн-середовищі завдяки новому релізу сайту, який буде зручний як туристам, так і агентствам. Агентствам ми готуємо додаткові послуги для більш швидкої роботи в зручному інтерфейсі, а туристам надаємо більше віртуальних сервісів, завдяки яким вони планують свою подорож самі і приходять в агентство, вже знаючи, що хочуть ", - прокоментував президент Beleon Tours Леонід Дімітріадіс.
Віртуальна подорож починається з вибору місця відпочинку. У Beleon Tours зібрали докладну інформацію по кожному напрямку і представили її туристам в зручній візуальній формі: пакет екскурсій, готелі, відгуки туристів, акції та фотографії. Вибирати готель на новому сайті Beleon Tours стало ще простіше і цікавіше. Зручна форма пошуку дозволяє знайти об'єкт розміщення не тільки за назвою, а й за типом, категорії зірковості, напрямку і курорту. На окрему увагу заслуговує блок "Кращі готелі". Фахівці компанії ретельно відібрали бездоганні місця відпочинку в Греції, що відповідають запитам найвимогливіших клієнтів.
Завдяки швидкому пошуку екскурсії та тури тепер можна вибирати по напрямку, типу і іншим, важливим для мандрівників параметрам. Безсумнівно, допоможуть у виборі відгуки туристів, які вже побували на цих екскурсіях і турах і вирішили поділитися своїми враженнями з іншими. А завдяки фотографіям користувачі повністю представлять картину того, що відбувається. Мандрівникам, які бажають заощадить на відпочинку в Греції, буде корисний розділ "Акції". Тут підкажуть, як відпочити в Греції зі знижкою. До речі, що цікавлять акції можна знайти по швидкому пошуку.
Розділ "Відгуки" також зазнав деяких змін. Завдяки новій формі додавання відгуку розповідати про свої грецьких канікулах стало ще зручніше. Однак традиційно висока оцінка туристами роботи Beleon Tours залишилася без змін. Прочитавши розділ "Про компанію", можна переконатися, що Beleon Tours - надійний партнер, з яким можна беззастережно довіряти. Про останні новини компанії розповість віртуальний прес-центр.
Одна з відмінних рис нового сайту - інтерактивність. Сайт інтегрований з найбільшими соціальними медіа - Livejournal, Twitter, Facebook і Youtube, що дозволяє стежити за новинами компанії в улюбленій віртуальному середовищі. Інша корисна властивість сайту - можливість спланувати свій відпочинок в Греції людям з різними інтересами і бажаннями. Співробітники Beleon Tours розділили всю аудиторію на різні категорії і представили програми для кожної з них.
"Наші фахівці продумали сайт до дрібниць і постаралися зробити його зручним для кожного туриста і агента. На розробку сайту пішло багато часу і сил висококваліфікованих фахівців з Москви, Греції та Німеччини. У цілому я задоволена результатом, однак зупинятися на досягнутому не хочу. У зв'язку з бурхливим розвитком онлайн тревел послуг нам є, до чого прагнути. Віртуальне середовище постійно і швидко змінюється, і ми хочемо не тільки не відставати, але і йти першими серед конкурентів. Тому заходьте на сайт Beleon Tours частіше: кожен раз ви будете відкривати для себе щось нове ", - сказала генеральний директор Beleon Tours Белла Азоіду.

Похожие страницы