Туніс прекрасний - суперечки немає - Середземне море

Туніс прекрасний - суперечки немає. Середземне море, мальовничі Атлаські гори, сувора пустеля ... Але ось чим дійсно знаменитий Туніс - Джерба! Дивовижний легендарний острів Джерба, рівного якому за красою, мабуть, важко знайти.

Цікаво, що острів Джерба згадувався ще Гомером в його «Одіссеї». Подорож Одіссея з Трої в Ітаку було довгим і суворим, але одним з найскладніших випробувань на шляху додому став прекрасний острів лотофагов. Кожен хто покуштував лотоса на острові позбавлявся пам'яті і відмовлявся залишати цей дивовижний край. Саме Туніс, Джерба за висновками вчених і був тим самим островом щасливих лотофагов!

Так, острів Джерба, без сумніву, одна із самих мальовничих місцевостей Тунісу.

Багата і різноманітна рослинність острова вражає уяву. Тут оливкові гаї сусідять з фруктовими садами, ніжний аромат жасмину сплітається з яскравими запахами цитрусових дерев.

Прекрасний клімат острова радує не тільки садівників, а й туристів: курортний сезон триває практично цілий рік. Тепле, навіть спекотне літо пом'якшується присутністю Середземного моря; взимку ж воно віддає острову накопичене тепло - і холодні місяці року насправді дуже теплі. Середня температура літа становить близько 35ºС, середня зимова температура - 15-20 ºС вдень. 5-10ºС вночі.

Чим далі, тим популярнішими у туристичного співтовариства стає Туніс - Джерба пропонує найкомфортніші курорти, відмінну екскурсійну програму, прекрасні пляжі і чисте море. Безліч туристів відвідують центри таласотерапії, які дозволяють повною мірою скористатися принадами і корисними властивостями моря.

Острів Джерба пропонує туристам захоплюючі екскурсії. Більше 300 мечетей - прекрасних пам'яток старовини, - прикрашають острів. Найвражаючі мечеті знаходяться під землею - і одна з них діє і зараз. Взагалі велика кількість мечетей та інших будівель культу характерно для мусульманських країн - і Туніс не виняток.

Дивний рукодільний Туніс - Джерба вразить Вас ручної роботи керамікою. Щорічний фестиваль кераміки запрошує найкращих майстрів Тунісу і сусідніх країн, і виставка-продаж якісної і красивої кераміки користується великою популярністю.

Острів Джерба славиться відмінною кухнею - обов'язково варто спробувати рибу під фініковим лікером або місцевим вином. Велика кількість овочів і фруктів, прекрасні коктейлі - як алкогольні, так і безалкогольні, східні солодощі - неможливо встояти перед спокусою спробувати хоч шматочок!

Ну і зрозуміло - там, де море, там і активний відпочинок! Можна просто поплескати в найчистішій воді, можна зайнятися підводним полюванням, познайомитися з глибоководними мешканцями Середземного моря або, осідлати хвилю на дошці для серфінгу.

Острів Джерба - дійсно райське містечко. Скуштуйте принад Джерби, і ви, подібно Лотофаги, полюбите цей острів назавжди.

Похожие страницы