Все дуже просто - туніська влада вкрай дбайлива

Все дуже просто - туніська влада вкрай дбайливо ставляться до своїх грошей (динарам), забороняючи ввіз і вивіз місцевої валюти. А тому настійно рекомендуємо Вам брати з собою долари готівкою, банківські картки і дорожні чеки - обмін справите на місці.

Побувавши в Тунісі, неодмінно покуштуйте місцеву кухню. Це - справжня екзотика з великою кількістю прянощів, спецій і приправ. Пообідавши в ресторанчику, не забудьте дати чайові офіціантові. Це - не обов'язкове правило, але так Ви висловіть подяку людям, які Вам допомогли - того ж офіціантові в кафе, таксисту, носію в готелі. Стандартне правило - чайові складають 10% від рахунку або 1-2 долари за надану послугу.

Окремо хотілося б поговорити про покупки ... Сувеніри, подарунки, привезені звідси - це щось! Екзотика, яку Ви не знайдете в українських магазинах і на розкладці Андріївського узвозу. Африка, Туніс - це дерев'яні шкатулки ручної роботи та металеві предмети декору для дому, килими і золоті прикраси, східні шати і кальян, подарункові набори шашок, шахів, нард. Тут, на колоритному східному базарі Ви знайдете все, про що навіть мріяти не доводилося .... Головне - торгуватися. Про торгах з місцевими продавцями навіть легенди складають, але повністю перейнятися цим можна лише при безпосередній участі в процесі! Торгуйтеся - і Ви купите милу серцю штучку за долар-два.

Що не говори, а Туніс як такої словами не опишеш. Його слід побачити навіч - мінімум чотири рази (взимку, навесні, влітку і восени).

Що ж, збирайтеся! Вас чекає Африка! Туніс радо запрошує Вас на відпочинок!

Похожие страницы