Міжнародна туристична виставка в Лондоні


Міжнародна туристична виставка World Travel Market 2010 урочисто відкрилася в понеділок у Лондоні. Виставка, яка в 2009 році відзначила своє 30-річчя, традиційно проходить у виставковому центрі ExCel в районі Доклендс на сході британської столиці.
Протягом чотирьох днів виставка, призначена для професіоналів світової туріндустрії, слугуватиме майданчиком для обміну ідеями та укладення домовленостей.
"World Travel Market вже завоювала собі репутацію реального двигуна бізнесу на відміну від інших виставок. Це бізнес-форум, який працює не просто бурхливо, але активно і плідно", - підкреслила на церемонії відкриття керівник виставки Фіона Джеффрі.

У 2009 році обсяг укладених в ході роботи виставки угод і контрактів склав понад 1,1 мільярда фунтів стерлінгів. Очікується, що лондонську ярмарок подорожей в цьому році відвідають близько 50 тисяч осіб, які побачать стенди приблизно з 200 країн і регіонів світу, включаючи Росію.
За традицією, що склалася, в рамках виставки Федеральне агентство з туризму (Ростуризм) організовує єдину російську національну експозицію. Цього року загальна її площа складає більше 200 квадратних метрів, на яких розмістяться стенди перевізників, регіональних туристичних агентств, туроператорів, музеїв і готелів.
У понеділок російську експозицію оглянули заступник керівника Ростуризму Олександр Радьков і тимчасовий повірений у справах РФ в Великобританії Олександр Стерник. Вони побували на стендах "Інтуриста", "Російських залізниць", Іванівській області, Санкт-Петербурга та інших російських учасників.
Серед нових країн-учасниць WTM в цьому році - Киргизія, Таджикистан, Тонга, Самоа, Таїті. Вперше відвідувачі зможуть познайомитися з експозицією Ватикану, що представляє свої релігійні святині та культурні цінності. У перший раз за останнє десятиліття з повноцінною експозицією в Лондон приїхав Ірак, який уже відзначає збільшення турпотоку, перерваного військовою операцією.
У числі нововведень, якими організатори мають намір здивувати відвідувачів в цьому році, - окремий стенд-павільйон, присвячений спорту. Він покликаний нагадати про те, що Великобританія є великою спортивною державою в футболі, тенісі, регбі, крикеті і інших видах спорту, а також представити найбільші спортивні майданчики країни, включаючи ті, де будуть проходити змагання наближаються Олімпійських та Паралімпійських ігор 2012 року.
На виставці оприлюднені підсумки ряду важливих досліджень і опитувань в туристичній індустрії. Серед них - щорічну доповідь про глобальні тенденції світового туризму і нову доповідь про тенденції розвитку туріндустрії з урахуванням думок провідних гравців цієї галузі.
Включений в програму цьогорічного ярмарку і Всесвітній день відповідального туризму (World Responsible Tourism Day), який відзначається 10 листопада. У вівторок, 9 листопада, в рамках виставки також відбудеться міністерська конференція Всесвітньої туристської організації ООН (UNWTO). Вона пройде під гаслом зміцнення світової індустрії подорожей і туризму. За підсумками зустрічі очікується підписання угоди про наміри.
"За останній рік ми зіткнулися з безліччю труднощів: тероризм і боязнь тероризму, вулканічна хмара і зміни клімату, повені та землетруси, скорочення державних витрат в багатьох країнах і економія з боку споживачів, підвищення податків і страйки, і все це на тлі наслідків глобального економічного спаду. Так що відпочивати нам, вибачте за каламбур, було колись ", - зазначила керівник WTM, побажавши успіху в роботі виставки.

Похожие страницы