Як вибрати туристичний килимок

GPS навігатор (Global Positioning System) - спеціальний прилад, основним завданням якого є обчислення точок координат на місцевості за допомогою аналізу сигналів з супутника.

Своєю метою я не ставлю банальне розгляд теорії про те, які взагалі бувають навігатори.

Для мене важливо вибрати і проаналізувати найбільш підходящий в побуті прилад GPS.

Основним критерієм для його вибору буде вміння якісно і максимально добре відображати і вибирати маршрут в залежності від завдань, покладених на нього.

Припустимо, як знайти хороший навігатор, який здатний обчислити зручний і короткий маршрут, з урахуванням пробок та інших затьмарюють життя автомобіліста неприємностей?

Який навігатор краще всього використовувати пішим туристам, автотуристам, а який найкраще взяти з собою в експедицію?

На ці та інші питання ви зможете знайти відповіді, вивчивши дану статтю.

Як правильно вибрати GPS навігатор

Ваш вибір буде залежати як від вашого капіталу, так і від ваших вишуканих потреб.

Інша справа якщо при покупці автомобіля ви спочатку придбали в комплектної збірці фабричний навігатор, вбудований в приладову панель.

Такий бонус вельми хороший тим, що досить великий дисплей навігаційної системи в пасивному режимі забирається у внутрішні стінки торпеди автомобіля.

Вбудована система, як правило, відображає маршрут з урахуванням реальних умов дорожнього руху, а так само фіксується перешкоди на дорозі у вигляді пробок. Деякі такі пристрої забезпечені функцією визначення голосових команд, що підвищує безпеку, під час водіння.

Часом вбудовані навігатори настільки складні за своїми функцій і налаштувань, що автомобілісти часто більшістю з них взагалі не користуються в силу того, що не знають їх істинного призначення або вважаючи їх зовсім марними. За таке доповнення до автомобіля випусковий завод сам визначає ціну, приблизно, від 20 000 руб. при самому щадному ціновому мінімумі.

Як правильно вибрати GPS навігатор

А от ціна на портативний навігатор для автомобіля радує своєю сумою, тому досить хороший навігатор можна купити приблизно за 3000 руб.

Крім того, вони дуже зручні при транспортуванні, їх можна переставити в інший автомобіль, вони дуже легкі, як правило, компактні, не займають багато місця, для установки в комплекті до них або ж окремо купується спеціальне кріплення.

Правда і тут є ті, хто скаржиться на малий діаметр дисплея, мовляв, поки розгледиш, що там зображено, втратиш орієнтир у просторі. Не хотілося б опинитися на шляху у такого водія.

Похожие страницы