Міжнародні туристичні виставки


Московська міжнародна виставка MITT в «Експоцентрі» на Красній Пресні стартує вже в 17-й раз. Цього року виставка проходить з 17 по 20 березня.
Як розповів Сергій Горський, директор Департаменту туристичних виставок компанії ITE, в кількісному вираженні склад учасників виставки змінився незначно і становить понад 3000 компаній, проте є якісні зміни. Наприклад, вперше у виставці беруть участь з великими стендами Албанія і Нідерланди. Значно розширив площу Ізраїль, в 3 рази збільшився стенд Китаю, а деякі китайські провінції представлені окремими стендами. Коста-Ріка після свого дебюту на MITT 2009 подвоїла бюджет на участь у виставці. Також значно розширили свою експозицію Японія, Таїланд, Сейшели, Кенія і Ефіопія. Серед російських операторів слід зазначити Coral Travel, помітно збільшив свою присутність на виставці.
Однак не вдалося уникнути і втрат. У зв'язку з економічною кризою і закриттям представництва Фінляндії в Росії на MITT-2010 ця країна представлена не буде.
Серед нововведень MITT 2010 С. Горський назвав появу окремих розділів виставки «Річкові круїзи» і «Медичний туризм». Також планується приділити більшу увагу питанням внутрішнього і в'їзного туризму. Цьому присвячений павільйон «Росія», де будуть представлені адміністрації, комітети по туризму регіонів Росії, а також регіональні приймають оператори і об'єкти розміщення.
Що стосується відвідуваності виставки в цьому році, то, за словами С. Горського, динаміка реєстрації професійних відвідувачів на даний момент повторює цифри минулого року і не викликає побоювань. У минулому році, за статистикою, за всі чотири дні роботи MITT було зареєстровано майже 86 тис. Відвідувань. «Ми плануємо окрему рекламну кампанію на залучення приватних відвідувачів, орієнтуючи їх на 2 останніх дня виставки (п'ятниця і субота)», - пояснив С. Горський.
«Інтурмаркет» МВЦ «Крокус Експо» в цьому році, на відміну від минулого, проводиться раніше MITT - c 13 по 16 березня. У минулому році у виставці взяли участь 1300 компаній з 125 країн і регіонів Росії.
За словами директора виставки Віолети Тулич, точна кількість учасників в 2010 році буде відомо до початку виставки в березні. Як розповіла В. Тулич, вперше у виставці беруть участь Канада, об'єднаний стенд провінції Італії, регіон Тренто, а також Національна туристична організація Сербії. Також серед «новачків» - Нікарагуа і Нігерія. Крім того, в цьому році відновили свою присутність на виставці Ізраїль і Міністерство культури і туризму Азербайджану. Участь в «Інтурмаркет» вже підтвердили вмногіе гравці туристичного ринку. «Звичайно, деякі з них скорочують площу експозиції, але ці скорочення вкрай незначні. Компанії-учасники усвідомлюють важливість виставки як ефективного маркетингового та комунікативного інструменту », - вважає В. Тулич.
Якщо говорити про процентне співвідношення російських і зарубіжних учасників, то на даний момент воно складає 35% і 65% відповідно. Площа експозиції виставки не змінилася і складе, як і торік, 29.150 кв. метрів.
Генеральним патнеров «Інтурмаркет» в цьому році є компанія TEZ Tour.
Що стосується новинок виставки, то зміни торкнулися програми «Hosted Buyers / Професійний покупець», яка за роки свого існування стала візитною карткою «Інтурмаркет». У цьому році в ній візьмуть участь не тільки регіональні, а й зарубіжні туристичні агентства. Новий запис в світовій індустрії нерухомості - Міжнародний Експо-Форум туристичної нерухомості «ІнтурІнвест-2010» - відбудеться в рамках виставки «Інтурмаркет-2010». Рішення про проведення Форуму обумовлено бурхливим розвитком сегмента курортної нерухомості.
У зв'язку з відкриттям станції метро «Мякинино» повністю зникла транспортна проблема з під'їздом до МВЦ «Крокус Експо», тому організатори виставки очікують збільшення кількості відвідувачів. Відповідно до статистики, в минулому році виставку відвідало 56 тис. Осіб.
На думку деяких експертів, ранній старт «Інтурмаркет» і піша доступність метро дають виставці ITM очевидні переваги, і вважають, що в цьому році у «Інтурмаркет» є всі шанси зрівнятися з MITT за кількістю відвідувачів і кількістю експонентів.

Похожие страницы