Організація туристичного походу

Організація туристичного походу

Туристи - люди дальноходящіе і деколи відвідують такі місця, в яких звичайна взуття може не витримати. Так що розумний турист вибирає собі взуття по багатьом факторам і природно це взуття не з ринку, а справжня спеціально виготовлене туристична.


А взагалі яка взуття туристична буває? Туристичне взуття ділиться на різні види виходячи з призначення і місця використання:


1. Кросівки (низькі) - зручна і легка взуття. Добре підходить для простого рельєфу. При намоканні дуже швидко сохнуть. Займають мало місце в рюкзаку. Все ж як основну туристичну взуття не варто використовувати.

2. Високі кросівки - ті ж кросівки, тільки поліпшені і більш пристосовані для справжніх походів. Суть цієї туристичного взуття в покращеному протекторі і піднятому вище кісточки прошнурованим верхом. На нозі тримаються краще і йти помітно зручніше. Як і свої побратими низькі кросівки високі кросівки важать не багато. Відмінно підходять як основна туристичного взуття в теплу пору року.

3. Туристичні черевики - або трекінгові. Схожі на високі кросівки, тільки виконані вже з щільного, жорсткого матеріалу. Дуже гарні в міжсезоння. Чудова туристичне взуття для гірських походів.

4. Поліпшені туристичні черевики - схожі на наведені вище, тільки з великою кількістю нововведень і поліпшень. Наприклад використовується прогумований рант, ставляться сучасні утеплювачі і т.д. Важать трохи більше, але все таки залишаються легкими. Так само відмінно підходять для гірських походів.

+ Варто завжди з собою мати сланці, сандалі - на привалах ноги повинні дихати.

З чого почати вибір туристичного взуття:

- Для початку варто визначитися з місцем придбання. Магазин повинен бути офіційним представником даного бренду в Росії. Інакше ви ризикуєте купити підробку.


- Далі варто визначитися з фірмою виробником. Хороші фірми: Baak, Asolo, Boreal, Campus, Columbia, Dachstein, Koflach, La Sportiva, Lowa, Meindel, Merrell, Raichle, Salomon Trezeta, Vasque. Краща туристична взуття виробляється в США і в Європі, трохи гірше Китай, Туреччина, Малайзія.

- Матеріали.

Більшість серйозних виробників шиють взуття з якісної шкіри. Шкіра стійка до механічних навантажень, «дихає» і стримує попадання вологи. Вона буває різного походження та ступеня обробки: зовнішня (Full-Grain, проста або з обробкою) і внутрішня (виворотка, замша, нубук).

Похожие страницы