Відкрився історичний готель у Лондоні

Лондонський готель зі 125-річною історією, Royal Horseguards, під час Першої Світової війни служив резиденцією урядової служби охорони, відкритий після ремонту. Під час війни будівля готелю поєднувалося підземними переходами з Уайтхоллом.
На честь відкриття готелю Royal Horseguards на 280 номерів, що стоїть на річці Темзі, тут організовується благодійний захід. Новина, яка напевно порадує любителів історії: тепер вони зможуть взяти участь в екскурсійних турах, в ході яких можна буде ознайомитися з секретним минулим будівлі. В тури також включено відвідування Бібліотеки Гладстона (Gladstone Library), Національно-ліберального клубу (National Liberal Club) і проходів, які використовували політики для секретного доступу в будівлю, повідомляє BBC news.
Будівля готелю побудована в 1884 році в стилі французького замку. Серед відомих особистостей, що зупинялися тут - прем'єр-міністри Уїнстон Черчиль і Вільям Гладстон, письменники Герберт Уеллс і Бернард Шоу. Раніше тут також розташовувався улюблений паб Черчіля - Duck and Goose. Готель знаходиться поруч з Міністерством оборони, Даунінг-стріт і Парламентом.
Готель Royal Horseguards можна також побачити у фільмі про Джеймса Бонда 1983 року - «Восьминіжка».

Похожие страницы