Головний курортний готель країни


Останнім часом Дамаск стає все більш модним напрямком для подорожей. Всім бажаючим змінити штовханину мегаполісу на що знаходиться всього в годині їзди гірську благодать варто звернути свою увагу на колоніальний гранд-готель Bloudan Grand Hotel.
Історичний Bloudan Grand Hotel розташований в декількох десятках кілометрів від Дамаска. Готель був побудований ще в 1930-і роки, тому він уособлює собою історію цих місць. Приміром, в 1942 році тут проходила зустріч керівників Ліги арабських держав, а після не раз влаштовувалися різні ділові зустрічі і утворювалися політичні альянси. Bloudan Grand Hotel знаходиться на висоті 1540 метрів над рівнем моря, має в своєму розпорядженні власною територією в 70 000 кв. м і заслужено вважається головним курортним готелем країни. У ньому 70 номерів і сьютов, що виходять вікнами на навколишні гори і долини, а в ресторані можна покуштувати страви сирійської, італійської та континентальної кухні.
Влітку готель огортають аромати фруктових плантацій, а взимку гори надягають снігові шапки і запрошують всіх бажаючих покататися на лижах і сноубордах.

Похожие страницы