Новий курортний готель на острові Гоа


Міжнародна корпорація Swissotel Hotels & Resorts відкрила в Індії новий курортний готель на острові Гоа. Swissotel Goa був побудований в одному з найпопулярніших індійських, туристичних регіонів - в місті Калангут, на Північному Гоа. У Калангут з міжнародного аеропорту Гоа можна дістатися за одну годину. Новий готель розташований в шістнадцяти кілометрах від столиці штату Гоа, міста Панаджі.
Туристів, які вирішили відпочити в новому готелі очікує приваблива пропозиція. Двадцяти п'яти процентна знижка діятиме для тих, хто зупинитися в готелі на термін не менше двох ночей до 31-го травня 2013 року. Пропозиція включає щоденний безкоштовний сніданок по системі шведського столу і вечеря з трьох страв або сніданок по системі шведського столу в North Cafe і пізній виїзд до 16 годин.
Swissotel Goa складається з 135 сучасних номерів і свити. У восьми поверховому будинку готелю розташовані номери площею від тридцяти одного до сімдесяти двох квадратних метрів. Готель просто потопає в пишній тропічній зелені. До послуг гостей ресторани готелю і бар біля басейну, центр для занять фітнесом, дитячий і дорослий басейни, дитячий анімаційний клуб, а також всілякі розважальні заходи. На пляжі Calangute beach побудований ексклюзивний пляжний клуб для гостей готелю. Swissotel Goa виконаний в сучасному стилі, проте у внутрішній обробці використані і традиційні індійські мотиви. У безпосередній близькості від готелю знаходяться кращі ресторани і нічні бари Північного Гоа.

Похожие страницы