Недорогий готель в центрі Кнісна

Знайти недорогий готель в центрі Кнісна (Найзни), провінція Західний Кейп в ПАР виявилося не надто складно. Взагалі, курорти Африки незаслужено обходять увагою туристи з Росії, воліючи Східну Європу чи вітчизняні курорти.

Повірте, ті, хто зважився на подорож до Африки, ніколи надалі не шкодують про це. Враховуючи той факт, що на сьогоднішній день відпочинок для росіян у Туреччині або в Єгипті недоступний, саме час розглянути інші варіанти.

Отже, ми вирішили відпочити в Кнісна, досить популярному курорті в ПАР, який, на щастя, доступний вітчизняним туроператорам.

Відпочинок в цьому місті нічим не поступається відпочинку на звичних курортах.

Гори дадуть можливість відпочити любителям скелелазіння.
Дивовижні пляжі дадуть можливість відпочити в тиші і спокої.
Місто можна умовно поділити на туристичну зону і зону для місцевих жителів.
Мальовничі пляжі лагуни дуже привабливі.

До того ж, вибираючи готель для відпочинку в Кнісна, перед нами постало досить широкий вибір. П'ятизіркові готелі за якістю обслуговування, як стверджують рекламні проспекти, не поступаються готелям європейського рівня.

Недорогий готель в центрі Кнісна

Готелі середньої руки також популярні. Відмінною особливістю готелів чотирьох і трьох зірок в Кнісна є той факт, що вони все одно мають кваліфікований персонал, гідне обслуговування, гарне харчування та інші блага життя.

Навіть найкращі курорти Єгипту не можуть надати такої якості відпочинку туристам, якщо «зіркових» готелю нижче п'яти. У Кнісна це можливо.

Отже, вибираючи невеликий готель для сімейного відпочинку, який би не вдарив по кишені, і був гідним варіантом, ми зупинилися на готелі Wayside Inn.
Недорогий готель в центрі Wayside Inn

Цей готель хвалить більшість туристів. Головний його плюс - це крокова доступність хороших ресторанів, пам'яток, магазинів для туристів.

Похожие страницы