Пам'ятки Бремерхафен Німеччина

Кельнский собор Після ретельного і методичного огляду Дюссельдорфа, як головного міста Північної Рейн-Вестфалії, ми вирішили що залишилися кілька днів присвятити роз'їздів по іншим чудовим містам і городочке північної Німеччини. Намітки куди поїхати вже були заготовлені заздалегідь, почати вирішили з Кельна - міста з самим величним собором у всій Німеччині - тому рано раненько взяли квитки на найближчу електричку з центрального жд вокзалу до Кельна. Електрички є двох видів: з зупинками біля кожного стовпа (подешевше, близько 10 євро) і експрес ICE (подорожче, близько 16 євро).Економія так собі, тому зупинилися на другому варіанті. Півгодини в швидкісному і комфортному поїзді пролітають миттєво, навіть толком розглянути пейзажі за вікном не встигаєш, і ти вже на вокзалі вічного суперника Дюсселя славного міста Кельна.Вокзал дуже симпатичний, гріх було не влаштувати фотосесію футуристичним електричок німецьких залізниць (до речі, на сайті bahn.de можна купити всі квитки заздалегідь і часто з істотною знижкою).

     
 

В Кельні у нас було три мети: Кельнський собор, зоопарк і музей шоколаду.Так як головна визначна пам'ятка знаходиться практично на привокзальній площі, то з її огляду і почали.

 

♦ Кельнський собор вважається "найбільш відвідуваною пам'яткою Німеччини" і, стоячи поруч із цим величним будівлею, чітко розумієш "чому".Нас він зустрів в чорному-зловісному кольорі і зникаючими в густий туман шпилями.

 

Будівництво цього готичного шедевра тривало не одне і навіть не два століття.У 1248 році, коли архієпископ Кельна Конрад фон Гохштаден заклав перший камінь в підставу Кельнського собору, почалася одна з найдовших розділів в історії європейського будівництва.За задумом масштаби собору повинні були затьмарити всі існуючі на той час храми.До середини XV століття перший період будівництва був завершений зведенням середнього нефа і в такому незавершеному вигляді собор простояв аж до кінця XVIII століття, коли за нього знову взялися архітектори і довели головну святиню Німеччини до його нинішнього вигляду.

Похожие страницы