Пам'ятки Дюссельдорфа Німеччина

 

Свіжі відгуки про визначні пам'ятки Дюссельдорфа

 

Пам'ятки Дюссельдорфа.Найголовніші і цікаві пам'ятки Дюссельдорфа - фото і відео, описи і відгуки, розташування, сайти.

Дюссельдорф Альтштадт  

Альтштадт - головна історична пам'ятка Дюссельдорфа, відмінне місце для покупки і вивчення.А ще для дегустації пива, благо, тут більше двох сотень пивних, ірландських пабів, кафе, ресторанів і піцерій.

Дюссельдорф, Kaiser вул., 380Dusseldorf, Benrather Schloballee, 100-106Dusseldorf, KonigsalleeDusseldorf, двір, 4-5Dusseldorf, Якобі рись, 2Dusseldorf  

В Дюссельдорфі багато грошей, і місто з задоволенням це демонструє.Це найбільший фінансовий центр Німеччини після Франкфурта. Його називають культурною столицею і однією зі столиць моди.Дюссельдорф був заснований більше 800 років тому і протягом багатьох століть старанно підтримував імідж одного з кращих міст країни.

 

Тут щороку проводиться до півсотні міжнародних виставок.Місцевий аеропорт - третій за величиною в Німеччині. Наполеон називав Дюссельдорф "маленьким Парижем, а Гейне постійно думав про те, з яким задоволенням він повернеться в рідне місто.

   

Для туристів найбільш цікава історична частина Дюссельдорфа.Центр міста називають «найдовшою барною стійкою в світі». Справа в тому, що тут на один квадратний кілометр припадає більше двохсот пивних закладів.Тут пиво не замовляють - його просто беруть у офіціантів, які ходять з келихами по колу.

 

А ще в Дюссельдорфі - найбільше в Європі японське поселення, близько 7 тисяч осіб.Цінителі культури цієї країни можуть відвідати будинок ЕКО з справжнім храмом, садом і чайної.

Орбакайте показала 2-річної дочки Берлін & Nbsp; & mdash; & NBSP; Woman.ru - інтернет для жінок
Тепер Христина Орбакайте перебуває в Німеччині, де в дівоцтві прохід тур - 10 днів в уроджена zaplanirovany виступів в дев'яти великих містах, у тому числі Дюссельдорфа, Гамбурга і Берліна.

Похожие страницы