Пам'ятки Північної Німеччини

Північна Німеччина - це сукупність древніх міст і ланцюжків островів на узбережжі Балтійського і Північного моря, це Люнебургской долина і земля тисячі озер Мекленбург.На території Північної Німеччини перебувають землі Нижня Саксонія, Шлейзвіг-Гольштейн і Бремен і Гамбург, прирівняні до земель.Основні міста Північної Німеччини, які включаються в автобусні екскурсійні тури по Німеччині - Бремен, Гамбург, Любек, Росток, Ганновер, Кельн, Дюссельдорф, Кіль, Брауншвайг, Ольденбург, Оснабрюк, Вольфсбург та інші.

Північна Німеччина пропонує різні види відпочинку - екскурсійний, гірськолижний, пляжний, відпочинок з лікуванням та оздоровленням, різні активні види відпочинку, молодіжний і розважальний, відпочинок з дітьми.

 

Пам'ятки міст Північної Німеччини

 

Гамбург

 

Гамбург - місто мостів, яких тут більше, ніж в Санкт-Петербурзі (який, до слова, є містом-побратимом) або Венеції.Недарма його називають місто-порт і «воротами в світ» (до того ж на гербі міста зображено ворота).Гамбург примітний своєю унікальною і збереженої середньовічної забудовою, особливо помітною в Старому місті (Альтштадт).Прикладом може служити Ратуша на Ратушній площі, церква Святої Катерини, Якобікірхе, церква Святого Павла, церква Крістускірхе, Оперний театр.Крім архітектурних пам'яток, місто багате парками і зеленими зонами, а в центрі знаходиться озеро Альстер, навколо якого прокладена стежка здоров'я довжиною 7 кілометрів.У Гамбурзі більше 120 парків, серед яких найбільший парк-кладовище Ольсдорферфрідхоф.

 

Для дітей буде цікаво відвідування залізничного макета «Мініатюрна країна чудес» протяжністю 13 кілометрів.

Великі люди народилися і жили в Гамбурзі - Гендель, Брамс, Рольф Ліберман, Ганс Альберс, Густав Малер, а в 60-х роках звідси розпочала свій музичний шлях група The Beatles.

Другий за значимістю та з туристичного потоку місто в Північній Німеччині і 10 за величиною місто Німеччини - Бремен, місто казок братів Грімм, слідами яких встановили пам'ятник «Бременські музиканти».Знаменита вулиця міста - Беттхерштрассе - всього 7 будинків, серед яких звонарніца, музеї, галерея і театр.

 

Центр міста з Ратушній площею вважається одним з найкрасивіших центрів в Європі.У центрі площі знаходиться статуя Роланда - символ незалежності.

 

Старий район Шнор славиться пивними і лавками, де можна купити багато сувенірів.

 

V Universum - Музей науки в місці Бременського університету можуть досліджувати більш 250 éksponatami, pobývat в Камера обскура, грати на музичному інструменті Érdksilofone і більше.

 

У Нижній Саксонії туристам подобається Ганновер - столиця землі.Саксонія - територія від Північного моря до везерського гір на півдні. Особливо популярний відпочинок на Північному морі - тут багато заповідників, парків, багато можливостей для активного відпочинку - наприклад, можна покататися на лижах в горах Гарца.

 

Земля Шлезвіг-Гольштейн зі столицею Кіль приваблює любителів парусного спорту - тут щорічно проходять змагання, звідси починаються круїзи по Балтиці і Європі.

Возможно, вам понравится
Замок Левенбург. Німеччина
Замок Левенбург. Німеччина
Замок Noyshvanshtayn. Німеччина
Замок Noyshvanshtayn. Німеччина
Хайдельбергский замок, Німеччина
Хайдельбергский замок, Німеччина

Радянський Євросоюз. Лист з Білорусі & Nbsp; & mdash; & NBSP; GIGAmir
Nesmotrâ в ВДУ "vkusnost '" пам'яток робити Selfi на її фоні не рекомендується.Це, звичайно, не КДБ СРСР андроповських часів, .. з них, у відреставрованому будинку урочистостей.

Похожие страницы