Шверинский замок в Германии

Тур в Північну Німеччину

Туроператор DSBW запрошує відправитися на Різдво до Німеччини. Виліт 2 січня. Переліт виконується регулярним рейсом авіакомпанії «Аерофлот» в Берлін. DSBW викупив блок місць у перевізника, тому ціна гарантована, за умови, що туристи заздалегідь забронюють тури.
Пропонуються два ексклюзивних туру для міні-груп (не більше 16 чоловік). Програма туру «Саксонія - Тюрінгія» включає в себе оглядові екскурсії по Берліну, Дрездену, Веймару, Кведлінбург, прогулянку по Лейпцигу з оглядом пам'ятника «Битва народів». У Саксонської Швейцарії туристи відвідають гору Бастай і фортеця Августа Сильного Кьонігштайн.


Вартість туру - від 755 євро + авіаквиток.


У турі «Берлін + подорож по Північній Німеччині» пропонуються 8 екскурсій (по Берліну, Шверін, Любеку, Гамбургу, Бремену, Брауншвейгу, Магдебургу) + 2 екскурсії за додаткову плату. Три ночі туристи проводять в Берліні і три в Гамбурзі, ніч в Ганновері.


Вартість туру - від 755 євро + авіаквиток.
В обох програмах проживання в готелях 3-4 *. При бронюванні туру туристи можуть вибрати собі місце в автобусі.

У будь-якої точки Індонезії в грудні можна повноцінно відпочити і повеселитися, а так само знайти однодумців, щоб разом з ними насититися духовно і зміцнити здоров'я.

Тут Вам запропонують як повноцінний пасивний пляжний відпочинок, так і багатообіцяючі серфінг, дайвінг, віндсерфінг, водні лижі і катерні екскурсійні тури. В Індонезії можна легко знайти російськомовних інструкторів, які вельми доброзичливі, але, на перший погляд, і вельми повільні. Це трохи дратує нетерплячих жадібних до розваг туристів. Відпочиваючи в Індонезії, звикайте до розміреного і неквапливої життя. Існує думка, що тут і пробки на дорогах тільки лише тому, що хтось навмисне плететься, як черепаха.

Дуже популярним серед туристів виявляється індонезійський острів Балі, де можливі не тільки насичений денний відпочинок, а й запальні нічні вечірки та клубні танці ночами безперервно.

Однак, що стосується екскурсійних заходів, то тут їх не так багато (особливо це добре відчувається тоді, коли на острові Балі відпочиваєш не перший раз), тому, заради гострих відчуттів і запаморочливих запалювальних ночей і неробства сюди приїжджає велика кількість молоді.

Балі ідеальне місце для відпочинку великою дружною компанією.

Але не тільки безцільним промативаніем відпочинку славиться Індонезія. Сюди їдуть заради духовного збагачення, пошуку умиротворення, спокою, заради пошуку гармонії з самим собою і зі всім світом в цілому. Таке можливо на острові Балі в місті Убуд, куди стікаються спраглі духовної їжі зі всієї земної кулі.

Існує думка, що на індонезійських островах можна легко зловити тонку нитку натхнення, яке легко вислизає від Вас в шумному і переповненому людьми вічно поспішають кудись місті.
В Індонезії можна легко забутися, розслабитися до такої міри, що повертатися назад в цю штовханину, зимовий холод і гармидер просто не захочеться.

Возможно, вам понравится
Третий тур в Германии и многое
Третий тур в Германии и многое
Туры в Баварию. Германия. Часть 7
Туры в Баварию. Германия. Часть 7
Туры в Баварию. Германия. Часть 9
Туры в Баварию. Германия. Часть 9

Мхитарян оправился от травмы, Кагава получил сотрясение мозга

—  Советский спорт
.. команды Ямайки (1:0). Кагава вынужден будет пропустить игру с бразильцами, которая состоится 14 октября. Дортмундская «Боруссия» провалила старт чемпионата Германии-2014/15. После семи туров подопечные Юргена Клоппа занимают лишь 13-ю строчку турнирной таблицы.

Похожие страницы