Головний аксесуар пішого туризму

Головний аксесуар пішого туризму

Бельгія - короткі перебіжки. Бельгія маленька країна і з міста в місто можна спокійно їздити на велосипеді, так що це і чекає вибрали даний веломаршрут. Точніше даний веломаршрут припускає об'їзд історичних міст і цікавих місць у них за тиждень, при подоланні 60 км в день.

Є гігантський плюс бельгійських велодоріжок - вони в більшості своїй прокладені вздовж річок і каналів в далеке від трас і доріг громадського користування.

Стандартний маршрут виглядає так: стартуємо у Брюсселі і через Суаньський ліс їдемо в університетське містечко Льовен. Далі по мальовничій дорозі уздовж каналу на Мехелен, Борнем, Гент і Брюгге. Доїхавши до берега Північного моря туристи повертаються назад на поїзді.

Бувають і інші маршрути, де більше містечок відвідують і повертаються назад так само на велосипеді.


Прокат від 60 євро на тиждень.

7. Польща - сільський шлях. Найбільш популярний веломаршрут в польщі - це велотур вздовж річки Дунаєць, який починається і закінчується в місті Кракові. Краків єдине місто на цьому маршруті, далі веломаршрут проходить через села і села з цікавими назвами на кшталт Підгалля, Щавниці, Сромовце Віжн. Тільки під кінець учасники велопробігу потрапляють в містечко Нови - Сонч.

Цей маршрут хороший для людей цікавляться історією і укладом чужої країни. Кожне село має свою «фішку» - в одній музей дерев'яного зодчества під відкритим небом, в іншій мешкає маленький, маловідомий етнос (Гураль чи русини-лемки), у третьому женуть сливовицю за рецептами давнини. Так само є можливість по шляху заскочити до сусідньої Словаччини і пообідати.

Похожие страницы