Німеччині, як однієї з найбільш

Головні пам'ятки Німеччини

18 причин відвідати Німеччину  
Головні причини відвідати Німеччину? Звернемо увагу на головні визначні пам'ятки Німеччини:  
1. Одну четверту країни займають заповідники і національні парки.Найбільший з них - Люнебургской пустку.  
2. Кожна з федеральних земель може похвалитися своїми традиціями, фестивалями, пам'ятками і курортами.
3. Північний Рейн-Вестфалія відомий виставками. Тут проходять міжнародні виставки, що привертають щорічно більше 6 млн.відвідувачів.  
4. Ахен як би причаївся в зелені Північної Рейн-Вестфалії.Місто відоме фестивалем з кінного спорту, термальними джерелами і друкованим пряником, якому навіть встановлено пам'ятник.Всі основні визначні пам'ятки сконцентровані в центрі.  
5. Дортмунд - самий «зелений» і «музейний» місто.  
6. Баварія. Палац Німфенбург - один з найкрасивіших королівських замків.
Легендарний замок Нойшванванштайн здається виросли з зеленого масиву, який покриває Баварські Альпи.
7. Баден-Вюртемберг славиться своїми пейзажами. Виноградники, долини річок, пагорби і міста - ця гармонія чарує кожного.
8. Берлін. Замок Шарлоттенбург - зразок вишуканості. Візитка Берліна - квадрига, керована богинею Вікторією.На місці Берлінської стіни височать сучасні будівлі.  
9. Більше третини території Бранденбурга покриті лісами. Тут близько двох десятків національних парків.Особливо цікавий - «Зоологічний ліс Еберсвальде». Найпривабливішими з точки зору архітектури є Потсдам і Ельба.
10. Бремен знаменитий не тільки героями відомої казки і пам'ятниками історії, але і будівлями і архітектурними комплексами сучасності.
11. Гамбург. Половину території міста займають зелені насадження.Повсюдно можна спостерігати гармонійне поєднання середньовіччя та сучасного життя.Тут багато цікавих музеїв.  
12. Подорож в Гессен може бути не тільки пізнавальним або діловим, а й корисним для здоров'я.У Франкфурті проходить 34 промислові виставки та ярмарки.

Бундестаг повинен майже 1,5 млн євро казні за своїх екскурсоводів & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини
Адміністрація .. Бундестаг зобов'язаний федеральний вирок Millionov 1,45 євро СОЦІАЛЬНА виплат для ékskursovodov, rabotaûŝih V будівлі з туристами, повідомляє у вівторок видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на документи державного пенсійного відомства Німеччини.

Похожие страницы