Що робить місце в літаку привабливим

Лезо клинка має бути виготовлене з твердої сталі (55 HRC). Що стосується дамаської сталі, то вона підходить скоріше до колекційних видам холодної зброї, ніж для туристичних і мисливських ножів. Зрозуміло, за зовнішнім виглядом такі ножі самі вражаючі, але для практичних цілей використовувати їх не рекомендується якщо Ви все ж не бажаєте від нього відмовлятися, то використовуйте дамасск з нержавіючим покриттям. Будь-яке лезо ножа повинно відрізнятися не тільки міцністю, але і якістю заточування, а так само рівністю поверхні. Існує велика кількість матеріалів, з яких виготовляється лезо ножа. Це не тільки всім відома дамаська сталь, але й інші сучасні сплави, що не менш міцні і якісні.

Так само на вибір впливає і зовнішній вигляд клинка, його дизайн. Різноманіття видів відрізняються за розміром, за формою, розписами по лезу і по рукояті і іншою обробкою змушують розбігатися очі в різні боки. Часто краса ножа і унікальна рукоятка може збити Вас з пантелику і, вибраний Вами ніж, виявиться поганим помічником у польових умовах.

Так само не варто відставляти без уваги і рукоятку ножа, яка повинна зручно поміщатися в долоні і не ковзати. Якщо з якихось причин лежить в руці ніж здається Вам незручним, його варто відкласти в сторону. Так само не рекомендується, що б на рукоятці були які-небудь спеціальні виїмки і борозни, наприклад, для пальців. Сам матеріал, з якого виготовлена рукоятка, може бути різним, починаючи від пластмаси, закінчуючи декоративними виробами з рогів тварин з інкрустованими дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням. Однак від ножа з руків'ям з вільхи або шкіри варто відмовитися, так як вільха - це дерево з хорошою вбираністю, що може призвести до розбухання рукоятки, і виходу ножа з стоячи. Шкіра це дуже м'який і податливий матеріал, що підходить скоріше для крою та шиття, ніж для виготовлення більш серйозних речей. А ось ножі з рукоятками з бука, роги або ж граба підійдуть в самий раз. Ця матеріали відрізняються своєю довговічністю і міцністю. Вони не піддаються сильній деформації в процесі експлуатації і прослужать довгий термін.

Не менш важливий розмір і вага мисливського або туристичного ножа. Погодьтеся, що з більш легким і не громіздким ножем простіше і швидше працювати.

Похожие страницы